{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6005

«جیسون موموآ» در صفحه اینستاگرامش از ظاهر جدید شخصیتش در فیلم «آکوامن و قلمرو گمشده» (Aquaman and the Lost Kingdom) رونمایی کرد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینما نیوز، یکی از تصاویر موموآ را در لباس‌هایی به رنگ سبز و نارنجی نشان می‌دهد و یادآور کتاب‌های کامیک است. در تصویر دوم موموآ لباس تیره‌رنگ‌تری به تن دارد.

موموآ که در لندن برای «جیمز وان» مقابل دوربین رفته می‌نویسد: «راند دوم. لباس جدید. اکشن بیشتر. آلوها جی.» او در ویدیویی که به اشتراک گذاشته می‌گوید: «بالأخره به انگلستان آمدم. هوا آفتابی و عالی است و فیلمبرداری «آکوامن ۲» را از فردا شروع می‌کنم. آخرین روز قهوه‌ای بودن است. بلوند خواهم شد. به گمانم جالب‌تر است. نمی‌دانم. امتحان می‌کنیم. اما برای دیدن جیمز [وان] و همه بازیگران هیجان‌زده‌ام.»

جیسون موموآ

جیسون موموآ و امبر هرد در این دنباله برای بازی در نقش‌های «آکوامن» و «مرا» و «جیمز وان» برای کارگردانی بازخواهند گشت. «پاتریک ویلسون» دیگر بازیگر این دنباله در مصاحبه با «اینترتینمنت تونایت» وعده داده بود: «من فکر می‌کنم هر کاری که جیمز بسازد، وقتی برای یک دنباله برمی‌گردد، بزرگ‌تر و بهتر خواهد شد. و گسترده‌تر، لذت‌بخش‌تر، اکشن‌تر، و شخصیت‌پردازی‌شده‌تر، جذاب است. واقعاً لذت‌بخش است.»

موموآ امسال در فیلم «تل‌ماسه» (Dune 2021) «دنی ویلنوو» دیده خواهد شد که اخیراً از ۱ اکتبر به ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ موکول شده است. این فیلم پرستاره که به‌تازگی در ونیز اکران شده اما نقدهای متناقضی دریافت کرده، همزمان با اکران در سالن‌های سینما از شبکه اچ‌بی‌او مکس پخش شود.

جیسون موموآ

هواداران «جانی دپ» در طول یک سال گذشته تلاش کردند مانع از بازی هرد در دنباله «آکوامن» شوند. اما «پیتر سفران» تهیه‌کننده «آکوامن و قلمرو گمشده» می‌گوید واکنشی به فشار هواداران برای حذف «امبر هرد» از چندگانه دی‌سی و برادران وارنر نشان نخواهد داد. او می‌گوید: «راستش فکر نمی‌کنم هیچ‌وقت به چیزی که فقط فشار هواداران است واکنش نشان دهیم. باید کاری که به صلاح فیلم است را انجام داد. احساس کردیم که اگر «جیمز وان» [کارگردان] و «جیسون موموآ» باشند، «امبر هرد» هم بهتر است باشد. قضیه واقعاً همین است.»

دیگر بازیگران فیلم «دولف لاندرگرن»، «یحیی عبدالمتین دوم» و «تمورا موریسون» خواهند بود. «آکوامن و قلمرو گمشده» ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ اکران خواهد شد. ایده این دنباله در حین تولید قسمت اول توسط موموآ به برادران وارنر ارائه شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها