{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6035

«طبقه یک و نیم» به کارگردانی نوید اسماعیلی پس از دریافت پروانه نمایش برای اکران در سینماها آماده می‌شود.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری هنرآنلاین، پروانه نمایش فیلم سینمایی «طبقه یک و نیم» به کارگردانی نوید اسماعیلی، تهیه‌کنندگی غلامرضا آزادی و نویسندگی حسین نمازی صادر شد و قرار است با در نظر گرفتن شرایط سینماهای کشور در فرصتی مناسب روی پرده برود.

با توجه به شرایط کرونایی و ویژه سینماها و گفته های مجری طرح این اثر هنوز تصمیمی برای اکران آنلاین فیلم ندارد و بر همین اساس احتمال دارد بزودی مقدمات اکران آن در سینما فراهم شود. «طبقه یک و نیم» یک کمدی اجتماعی با فضایی خاص است که اولین اثر سینمایی اسماعیلی در مقام کارگردان محسوب می‌شود.

داستان فیلم در یک کارخانه می‌گذرد که مدیر عامل آن یک روز با ورود به محل کار، متوجه اتفاق‌هایی غیرمنتظره می‌شود و... مهدی هاشمی، صحرا اسدالهی، سیروس همتی، خسرو احمدی، قاسم زارع، شهره سلطانی، بهروز پناهنده، مهران رجبی، رامتین پورقاسمیان ، مهدی موسوی، مهرداد عزیزی پارسا، مریم فرجی و امیرمحمد متقیان و مانی سقاباشی (بازیگر خردسال) در «طبقه یک و نیم» بازی کرده‌اند.

عوامل این فیلم عبارتند از دستیار نویسنده: وحید اسماعیلی، مدیر تولید: سعیده حمیدی، مجری طرح: حامی جهانی، تدوین: منوچهر صانعی، طراح گریم: محمود دهقانی، صدابردار: فرزان معاونیان، صداگذار: بهروز معاونیان، طراح صحنه: مهرداد رنجی ، سرمایه‌گذاران: سعیده حمیدی و کارخانه اُیاز، دستیار اول و برنامه‌ریز: گلچهره دانش ، عکاس: عرشیا حمیدی، جانشین تولید: امین شفا، گرافیست: راضیه شاکر

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها