{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6105

استودیوی برادران وارنر از اولین تصاویر رسمی از «کیانو ریوز» و دیگر بازیگران «رستاخیزهای ماتریکس» (The Matrix Resurrections) را رونمایی کرد. این استودیو تأیید کرده است که اولین تریلر رسمی فیلم در پس فردا (۹ سپتامبر ۲۰۲۱) پخش خواهد شد.

هنر ام‌روز به نقل از سینما نیوز، در تریلر فیلم که هنوز در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته نشده اما در «سینماکان» برای افراد حاضر پخش شده، «نیل پاتریک هریس» در حال گفت‌وگو با «کیانو ریوز» است و موقعیت مکانی و زمانی فیلم آینده نزدیک سان فرانسیسکو است. بینندگان تریلر می‌گویند به نظر می‌رسد که «نئو» با بازی ریوز در زندگی دچار ملال شده و اتفاقات پیرامونش را درک نمی‌کند.

ماتریکس

نئو از شخصیت تراپیست با بازی هریس می‌پرسد: «دیوانه شده‌ام؟» تراپیست پاسخ می‌دهد: «ما اینجا از این کلمه استفاده نمی‌کنیم.» ریوز در بخش دیگری از تریلر با شخصیت «ترینیتی» با بازی «کری آن ماس» در یک کافه ملاقات کرده اما می‌پرسد: «ما یکدیگر را می‌شناسیم؟»

نمایی از پخش شدن قرص‌های آبی در سینک به نمایش درمی‌آید در حالی که ترانه «خرگوش سفید» (White Rabbit) اثماتریکسر «جفرسون ایرپلین» در حال اجرا شدن است. سپس نمایی از نئو سالخورده در آینه به تصویر کشیده می‌شود و یک «مورفیوس» جوان‌تر به او می‌گوید: «وقت پرواز رسیده» و یک قرص قرمز به او می‌دهد. در ادامه صحنه‌های اکشنی که از یک فیلم «ماتریکس» انتظار می‌رود تریلر را به پیش می‌برد.

ماتریکس

علاوه بر ریوز و ماس، «جیدا پینکت اسمیت» و «لمبرت ویلسون» نقش‌های پیشین خود را تکرار می‌کنند. اما «لارنس فیشبورن»، «هوگو ویوینگ» و اخیراً «جینا تورس» تأیید کرده‌اند که برای قسمت چهارم بازنخواهند گشت. شخصیت‌های جدید داستان «نیل پاتریک هریس»، «جاناتان گراف»، «پریانکا چوپرا جونز»، «جسیکا هنویک»، «یحیی عبدالمتین دوم» و بسیاری دیگر خواهند بود.

«ماتریکس: رستاخیزها» ۲۲ دسامبر امسال همزمان با اکران در سالن‌های سینما از اچ‌بی‌او مکس پخش خواهد شد.

ماتریکس

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها