{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6136

فیلم «سیندرلا» (Cinderella) سونی با بازی «کامیلا کابیو» که از آمازون پرایم ویدیو پخش شده، پس از گذشت چهار روز به ۱.۱ میلیون خانوار بیننده رسیده است. «سامبا تی‌وی» که بر روی دستگاه‌های تلویزیون هوشمند نظارت می‌کند این آمار را گزارش داده است. این فیلم در ۲۴۰ کشور از طریق پرایم ویدیو منتشر شده است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینما نیوز، «اسکرین انجین» که برخلاف «سامبا تی‌وی» آمار دقیق بینندگان عناوین را گزارش نمی‌کند، «سیندرلا» را پربیننده‌ترین فیلم پلتفرم‌های وی‌او‌دی در طول تعطیلات آخر هفته گذشته، «پربیننده‌ترین موزیکال سال ۲۰۱۲» نامیده که تنها «همیلتون» (Hamilton) دیزنی را بالاتر از خود می‌بیند.

«سامبا تی‌وی» ژوئیه سال ۲۰۲۰ گزارش داد که «همیلتون» دیزنی ۱.۸ میلیون بیننده در پلتفرم دیزنی+ داشته در حالی که موزیکال مشابه «در ارتفاعات» (In the Heights) تنها ۶۹۳ هزار خانوار بیننده را در ماه ژوئن امسال جذب کرده است. بنابر گزارش همین سرویس، «همیلتون» در ۱۰ روز اول پخش ۲.۷ میلیون خانوار بیننده داشته است.

«سیندرلا» در میان دیگر فیلم‌های پربیننده آمازون در رده‌های پایین‌تر قرار می‌گیرد. «جنگ فردا» (The Tomorrow War) با بازی «کریس پرت» ۲.۴ میلیون بیننده، «بدون پشیمانی» (Without Remorse) ۲.۳ میلیون بیننده و «بورات ۲» (Borat Subsequent Moviefilm) ۱.۶ میلیون بیننده داشتند. آمازون ادعا می‌کند که کمدی «سفر به آمریکا ۲» (Coming 2 America) «ادی مورفی» پربیننده‌ترین عنوان سینمایی تاریخ پرایم ویدیو است، اما رقم دقیق بینندگان را فاش نمی‌کند.

در گزارش «سامبا تی‌وی» آمده است که «سیندرلا» دارای ۱۴ درصد خانوار با درآمد ۲۰ تا ۳۰ هزار دلاری، ۸ درصد مخاطب زن، و نزدیک به ۲۴ درصد مخاطب آفریقایی تبار بوده است. پورتلند، میامی، و سان فرانسیسکو پربیننده‌ترین مناطقی بودند که «سیندرلا» را از آمازون بر روی تلویزیون‌های هوشمند خود دیده‌اند. این فیلم در بریتانیا دارای ۱۲۳ هزار، آلمان ۶۷ هزار، و استرالیا ۶ هزار خانوار بیننده بوده است.

«اسکرین انجین» می‌گوید «سیندرلا» با کابیو به عنوان اولین سیندرلای لاتین تبارش، با استقبال مخاطبین لاتین مواجه شده است. حدود ۲۲ درصد بینندگان فیلم از این گروه بوده‌اند و انتظار می‌رود در پایان ۳۰ درصد مخاطبین را تشکیل دهند.

«تورنت فریک» در گزارش جداگانه‌ای می‌نویسد در تعطیلات آخر هفته گذشته که ۶ سپتامبر به پایان رسید، «نفس نکش ۲» (Don’t Breathe 2) در رتبه اول پربیننده‌ترین عناوین در پلتفرم‌های دانلود غیرمجاز بوده و به دنبال آن فیلم‌های «شاگرد» (The Protege)، «جوخه انتحار» (The Suicide Squad)، «سیندرلا» و «شانگ-چی» (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) قرار گرفته‌اند. علت صدرنشینی «نفس نکش ۲» این است که نسخه‌های باکیفیت‌تر این فیلم پس از «سیندرلا» منتشر شده و تقاضای بیشتری برای دانلود این دنباله وجود داشته باشد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها