{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6249

اولین شب مراسم اهدای جوایز «امی هنرهای خلاقانه» (Creative Arts Emmys) شنبه شب گذشته برگزار شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینما نیوز، در این رویداد سریال پربیننده «گامبی وزیر»  نت‌فلیکس پیشتازی کرد و هفت جایزه از جمله بهترین فیلمبرداری مینی‌سریال‌ها، بهترین طراحی لباس تاریخی، و بهترین طراحی روایت تاریخی و یا فانتزی را در مقابل رقبایی چون «تاج» (The Crown) و «بریجرتون» (Bridgerton) به خانه برد.

سریال‌های «مندلوری» (The Mandalorian)، «ژست» و «اجرای زنده شنبه شب» (SNL) هر کدام با سه امی در شب اول برگزاری مراسم در رده‌های بعدی قرار گرفتند. سریال «وانداویژن»  نیز اولین جایزه امی را برای استودیوی مارول به ارمغان آورد.

دو مراسم «امی هنرهای خلاقانه» دیگر یکشنبه شب برگزار خواهد شد و به صورت یک ویژه برنامه ۱۸ سپتامبر از شبکه FXX روی ایر می‌رود. مراسم اهدای جوایز «امی پرایم‌تایم» (Primetime Emmy) هم قرار است ۱۹ سپتامبر از شبکه CBS پخش شود.

 

برندگان شب اول امی هنرهای خلاقانه:

بهترین فیلمبرداری یک مینی‌سریال یا سریال آنتولوژی یا فیلم تلویزیونی

فارگو (Fargo)

مر از ایست‌تاون (Mare Of Easttown)

گامبی وزیر (The Queen’s Gambit) – برنده

تبر کوچک (Small Axe)

راه‌آهن زیرزمینی (The Underground Railroad)

بهترین فیلمبرداری سریال با دوربین‌های چندگانه

من را کت صدا کن (Call Me Kat)

کانرها (The Conners)

کانتری کامفورت (Country Comfort) – برنده

آخرین مرد (Last Man Standing)

خانواده آپ‌شا (The Upshaws)

 

بهترین طراحی لباس معاصر

سیاه‌-گونه (Black-ish)

سرخوشی (Euphoria)

هکس (Hacks)

می‌توانم نابودت کنم (I May Destroy You)

مر از ایست‌تاون (Mare Of Easttown)

سیاست‌مدار (The Politician)

ژست (Pose) – برنده

 

بهترین آرایش مو معاصر

سیاه‌-گونه (Black-ish)

سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale)

مر از ایست‌تاون (Mare Of Easttown)

سیاست‌مدار (The Politician)

ژست (Pose) – برنده

 

بهترین آرایش مو برای برنامه‌های ترکیبی، غیرداستانی و واقع‌نمایانه

رقص با ستارگان (Dancing With The Stars)

افسانه‌ای (Legendary)

درگ ریس روپال (RuPaul’s Drag Race)

اجرای زنده شنبه شب (Saturday Night Live) – برنده

صدا (The Voice)

 

بهترین گریم معاصر

سرخوشی (Euphoria)

سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale)

مر از ایست‌تاون (Mare Of Easttown)

سیاست‌مدار (The Politician)

ژست (Pose) – برنده

 

بهترین طراحی لباس فانتزی/علمی-تخیلی

سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale)

لاوکرفت کانتری (Lovecraft Country)

مندلوری (The Mandalorian)

آکادمی آمبرلا (The Umbrella Academy)

وانداویژن (WandaVision) – برنده

 

بهترین نوآوری در برنامه‌سازی تعاملی

برای تمام بشریت: کپسول زمان (For All Mankind: Time Capsule) – برنده

بهترین برنامه تعاملی

سیاحتگران فضا (Space Explorers: The ISS Experience) – برنده

 

بهترین گریم تاریخی شخصیت

هالستون (Halston)

گامبی وزیر (The Queen’s Gambit) – برنده

راچد (Ratched)

پیشتازان فضا: اکتشاف (Star Trek: Discovery)

وانداویژن (WandaVision)

 

بهترین آرایش موی تاریخی شخصیت

بریجرتون (Bridgerton) – برنده

تاج (The Crown)

مندلوری (The Mandalorian)

راچد (Ratched)

وانداویژن (WandaVision)

 

بهترین طراحی لباس تاریخی

بریجرتون (Bridgerton)

تاج (The Crown)

هالستون (Halston)

گامبی وزیر (The Queen’s Gambit) – برنده

راچد (Ratched)

 

بهترین گریم تاریخی

هالستون (Halston)

گامبی وزیر (The Queen’s Gambit)

راچد (Ratched)

پیشتازان فضا: اکتشاف (Star Trek: Discovery)

وانداویژن (WandaVision)

 

بهترین تدوین برنامه‌های ترکیبی

اسکچ شوی یک بانوی سیاه (A Black Lady Sketch Show) – برنده

اجرای زنده شنبه شب (Saturday Night Live)

بو برنهام: درون (Bo Burnham: Inside)

هفته گذشته امشب با جان الیور (Last Week Tonight With John Oliver)

بهترین طراحی صحنه برنامه داستانی تاریخی یا فانتزی

بریجرتون (Bridgerton)

تاج (The Crown)

هالستون (Halston)

مندلوری (The Mandalorian)

پری میسون (Perry Mason)

گامبی وزیر (The Queen’s Gambit) – برنده

 

بهترین طراحی صحنه برای برنامه داستانی (نیم ساعته)

امیلی در پاریس (Emily In Paris)

هکس (Hacks)

تد لسو (Ted Lasso)

ایالات متحده ال (Ted Lasso)

وانداویژن (WandaVision) – برنده

 

بهترین طراحی صحنه برای ویژه برنامه ترکیبی

دوستان: دیدار مجدد (Friends: The Reunion)

گلدن گلوب هفتاد و هشتم (78th Annual Golden Globe Awards)

گرمی شصت و سوم (The 63rd Annual Grammy Awards)

اسکار (The Oscars) – برنده

استیون کولبر در شب انتخابات ۲۰۲۰ (Stephen Colbert’s Election Night 2020)

بهترین تدوین سریال‌های درام (یک دوربین)

تاج (The Crown) – برنده

مندلوری (The Mandalorian) – قسمت‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵ و

۱۶

بهترین تدوین مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی (یک دوربین)

مر از ایست‌تاون (Mare Of Easttown)

گامبی وزیر (The Queen’s Gambit) – برنده

وانداویژن (WandaVision)

 

بهترین تدوین صدا برای سریال‌های کمدی یا درام یا انیمیشن (نیم ساعته)

کبرا کای (Cobra Kai)

عشق، مرگ + ربات (Love, Death + Robots) – برنده

ماجراجویی افسانه‌ای (Mythic Quest)

پیشتازان فضا: لوور دکس (Star Trek: Lower Decks)

تد لسو (Ted Lasso)

بهترین تدوین صدا برای سریال‌های کمدی یا درام یا انیمیشن (یک ساعته)

فالکن و سرباز زمستان (The Falcon And The Winter Soldier)

لاوکرفت کانتری (Lovecraft Country) – برنده

مندلوری (The Mandalorian)

پیشتازان فضا: اکتشاف (Star Trek: Discovery)

آکادمی آمبرلا (The Umbrella Academy)

بهترین تدوین صدا برای مینی‌سریال‌ها یا ویژه‌برنامه‌ها

فارگو (Fargo)

تسخیر عمارت بلای (The Haunting Of Bly Manor)

گامبی وزیر (The Queen’s Gambit) – برنده

راه‌آهن زیرزمینی (The Underground Railroad)

وانداویژن (WandaVision)

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها