{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6259

«دکستر مورگان» بازگشته تا تکامل‌یافتگی خود را به رخ بکشد. هشت سال از پایان سریال «دکستر» (Dexter) در شبکه شوتایم گذشته و اگرچه به نظر می‌رسد که این شخصیت وارد زندگی جدید و آرامی شده، اما روزگار او از پیچیدگی تهی نیست. شوتایم از تریلر جدید سریال احیا‌شده «دکستر: خون تازه» (Dexter: New Blood) رونمایی کرده و نشان می‌دهد که آدمکش همیشه آدمکش باقی می‌ماند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینما نیوز، در فصل جدید که یک مینی‌سریال توصیف شده، دکستر با شخصیت شرور جدیدی با بازی «کلنسی براون» مواجه خواهد شد که شهردار غیررسمی «آیرون لیک» است. تاکنون حضور «جان لیتگو»، «جولیا جونز»، «آلانو میلر»، «جانی سکویا»، «جیمی چانگ»، «اسکار والبرگ»، «جک الکات»، و «مایکل سیریل کریگتن» تأیید شده است. پیش‌تر گزارش شده بود که «جنیفر کارپنتر» و «جان لیتگو» نقش‌های قبلی خود را تکرار خواهند کرد.

فصل بعدی «دکستر» به گفته «کلاید فیلیپس» نویسنده پروژه فصل نهم نخواهد بود. فیلیپس پیش‌تر در مصاحبه با پادکست «هالیوود ریپورتر» گفته بود: «ما اساساً از ابتدا آغاز می‌کنیم. نمی‌خواهیم که فصل نهم «دکستر» باشد. وقتی این سریال روی ایر برود، ده سال، یا هر مدت دیگری گذشته و [اپیزودهای جدید] بازتاب‌دهنده‌ی این گذر زمان خواهد بود. فرصتی فوق‌العاده است برای نوشتن یک پایان ثانویه. این فرصتی است برای اصلاح آن پایان. اما این دلیل ساخته شدن سریال جدید نیست.»

«مایکل سی. هال» در مصاحبه با «دیلی بیست» در مورد سریال احیا شده «دکستر» گفته بود: «فکر می‌کنم در این مورد، داستانی که روایت شده ارزش این را دارد که به روشی دیگر بازگو شود، و به اندازه‌ی کافی از آن پایان زمان گذشته که جذابیت داشته باشد.»

«دکستر: خون تازه» ۷ نوامبر (۱۶ آبان ماه ۱۴۰۰) از شوتایم پخش خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها