{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6263

با توجه به اینکه "قهرمان" به زودی در کشورهای مختلف به اکران درمی‌آید و از آنجایی که اصغر فرهادی به دنبال معرفی فیلم به اسکار بین‌المللی است، احتمالا این فیلم در هفته‌های آتی در کشورمان به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، فیلم "قهرمان" ساخته اصغر فرهادی اخیراً در آمریکای شمالی و در جشنواره فیلم تلوراید به نمایش درآمد و در چند وقت گذشته هم به جشنواره‌های لندن، تورنتو، سارایوو، ملبورن، افق‌های نو لهستان و دوویل فرانسه دعوت شده است.

کمپانی آمازون قرار است این فیلم را دی‌ماه امسال در سینماهای آمریکا و بعد هم در سامانه نمایش آنلاین آمازون پرایم اکران کند.

بر این اساس دست‌اندرکاران فیلم "قهرمان" در نظر دارند تا پیش از شروع اکران جهانی فیلم، نمایش عمومی آن را در داخل کشور آغاز کنند و اصغر فرهادی هم چند روز قبل درخواست پروانه نمایش برای اکران فیلم "قهرمان" را به سازمان سینمایی ارائه کرده است.

احتمالا در همین هفته جلسه شورای پروانه نمایش برای بازبینی فیلم تشکیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، پیش‌تر اعلام شده بود که به احتمال فراوان زمان اکران "قهرمان" در ایران نیمه پاییز و آبان‌ماه خواهد بود تا پیش از شروع جشنواره فجر و اکران جهانی حتماً روی پرده رود.

در این فیلم امیر جدیدی، محسن تنابنده، فرشته صدرعرفایی و سارینا فرهادی در کنار جمعی از بازیگران بومی شهر شیراز بازی کرده‌اند. "قهرمان" در نخستین نمایش جهانی خود در بخش رقابتی اصلی جشنواره فیلم "کن" جایزه بزرگ هیات داوران را از این رویداد سینمایی دریافت کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها