{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6321

با سه فیلم تازه اکران شده « محافظ»، «خاطره‌پردازی» و «بزرگداشت» آشنا شوید.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، در معرفی فیلم های روی پرده سینمای آمریکا در این هفته با سه فیلم آشنا می شویم که از حضور ستاره های مطرح هالیوود چون مایکل کیتون، هیو جکمن و جنیفر هادسون بهره می برند.

در معرفی اولین فیلم به سراغ «محافظ/ The Protege» ساخته مارتین کمپبل رفته ایم. در فیلم اکشن مهیج «محافظ»، مایکل کیتون، مگی کیو و ساموئل ال. جکسون ایفای نقش کرده اند.

داستان «محافظ» درباره آنا (با بازی مگی کیو) است که در کودکی به وسیله یک آدمکش افسانه ای به نام مودی از مرگ نجات پیدا کرده است، حالا با مرگ مودی این دختر تصمیم می گیرد انتقام او را از قاتلانش بگیرد.

«محافظ» از روز ۲۰ آگوست راهی سینماها در آمریکا شده است.

4671665-1024x681

«خاطره‌پردازی/Reminiscence » نام فیلم علمی تخیلی نئونوآر این روزهای سینمای آمریکا است که لیزا جوی (همسر برادر کریستوفر نولان) آن را در اولین تجربه فیلمسازی اش ساخته است.

«خاطره‌پردازی» از حضور بازیگرانی چون هیو جکمن و ربکا فرگوسن بهره می برد.

فیلم «خاطره‌پردازی» داستان یک بازرس خصوصی در زمینه ذهن است که زندگی اش با آمدن یکی از مراجعه کنندگانش به نام مائه تغییر می کند.

تم و قصه این فیلم به «شاهین مالت» شاهکار تحسین برانگیز جان هیوستن محصول ۱۹۴۱ با بازی همفری بوگارت شباهت دارد.

«خاطره‌پردازی» از روز ۲۰ آگوست راهی سینماها در آمریکا شده است.

jennifer-hudson-respect-gettyimages-1180985009

درام موزیکال زندگینامه ای «بزرگداشت» دیگر فیلمی است که این روزها روی پرده سینماها در آمریکا قرار دارد.

«بزرگداشت/ Respect» داستان چگونگی پیشرفت آرتا فرانکلین خواننده بزرگ آمریکایی است. اینکه او چگونه از خوانندگی در گروه کر کلیسای پدرش به یک ستاره بین المللی بدل شد.

در فیلم «بزرگداشت» جنیفر هادسون نقش آرتا فرانکلین را ایفا کرده است. فارست ویتاکر دیگر بازیگر این فیلم به کارگردانی لیزل تامی است.

جنیفر هادسون از همین امروز برای بازی در این فیلم و نقش فرانکلین به عنوان شانس اصلی دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر قلمداد می شود.

فیلم «بزرگداشت» از روز ۱۳ آگوست به سینماهای آمریکا آمده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها