{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6353

«استیو مارتین»، «مارتین شورت» و «سلینا گومز» برای بازی در فصل دوم سریال «تنها قتل‌های ساختمان» (Only Murders In The Building) شبکه هولو بازمی‌گردند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینمانیوز، این سریال در حالی سفارش ساخت فصل دوم را می‌گیرد که پربیننده‌ترین کمدی اریجینال هولو در روز اول انتشار تبدیل شد. داستان «تنها قتل‌های ساختمان» در مورد سه غریبه است که ویژگی مشترکان علاقه به جنایت‌های واقعی است که خودشان را ناگهان درگیر یک پرونده واقعی می‌بینند. شخصیت گومز در سریال «مارگارت» نام دارد و دختر یکی از سرمایه‌گذاران پرنفوذ نیویورک است. مارگارت دختری زیبا، مغرور و به‌شدت کنجکاو است که برای مشارکت در حل یک معمای قتل حاضر است هر کاری انجام دهد. «تنها قتل‌های ساختمان» به نویسندگی مارتین و هافمن ساخته شده که سابقه‌ نویسندگی برای «گریس و فرانکی» (Grace and Frankie) نت‌فلیکس را دارند.

«جان هافمن» شورانر «تنها قتل‌های ساختمان» در مصاحبه با «رپ» توضیح داده بود که عنوان سریال از کجا سرچشمه می‌گیرد. هافمن می‌گوید: «عنوان سریال از همان ابتدا در ذهن «استیو مارتین» بود. به من پیشنهادش کرد و گفت: «احساس می‌کنم که عنوانش باید این باشد. نمی‌دانم چرا، اما عنوانش باید این باشد.»»

این نویسنده اضافه می‌کند که مارتین تنها بر روی چند موضوع تأکید کرده است: «ایده بسیار روشنی بود که همه ما را به وجد آورد. اما یکی از آن‌ها این بود که عنوان سریال باید همین باشد. دیگر اینکه در پایان هر فصل از سریال باید به این پرسش پاسخ دهیم که چه کسی در طول فصل دست به جنایت زده.»

سه قسمت اول سریال «تنها قتل‌های ساختمان»  ۳۱ آگست ۲۰۲۱ (۹ شهریور ماه ۱۴۰۰) از هولو پخش شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها