{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6505

«تام هاردی» در یکی از اولین اکران‌های «ونوم: بگذار کشتار به پا شود» (Venom: Let There Be Carnage) به همراه «اندی سرکیس» کارگردان فیلم در لندن حاضر شد و از هواداران «قول» گرفت که صحنه‌های پس از تیتراژ را در شبکه‌های اجتماعی اسپویل نکنند. این فیلم از ۱ اکتبر در سالن‌های سینما به اکران عمومی درخواهد آمد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینما نیوز، هاردی می‌گوید: «در انتهای این فیلم، احتمالاً، چیزی هست ممکن است ببینید و این به یک نوع سنت فیلم‌های ابرقهرمانی تبدیل شده. اجازه دهید آنچه که اینجا می‌بینید، پس از ترک سالن، همین جا بماند. به من قول می‌دهید هرچه در پایان این فیلم، در حین پخش تیتراژ دیدید را همین جا بگذارید و در موردش توییت ارسال نکنید؟»

پیش‌تر شایعه کراس‌اور «مرد-عنکبوتی» با بازی «تام هالند» از «دنیای سینمایی مارول» به دنیای سینمایی سونی و رویارویی با «ونوم» هاردی شنیده شده بود. سرکیس و هاردی هر دو در هفته‌های گذشته ادعا کرده بودند که در مقطعی این تقابل اتفاق خواهد افتاد.

هاردی اخیراً در مصاحبه با «اسکوایر» تأیید کرد که از حالا مشتاق است تا در فیلم دیگری نقش شخصیت شرور دنیای «مرد-عنکبوتی» را تکرار کند و سه‌گانه‌ای را به پایان برساند: «به قسمت سوم هم فکر می‌کنم، چون به نظرم باید این دنباله را نیز همزمان نوشت. تا وقتی قسمت دوم پرفروش نشود، قسمت سوم چراغ سبز نخواهد گرفت، اما استودیو واقعاً از دومین قسمت راضی است.»

هاردی می‌گوید برای رویارویی «ونوم» و «مرد عنکبوتی» تلاش خواهد کرد: «بی‌مبالاتی بود اگر برای شکل‌گیری هر نوع پیوندی تلاش نمی‌کردم. این نقش را نمی‌پذیرفتم اگر از هر فرصتی یا احتمالی استقبال نکرده بودم و از آن به وجد نیامده بودم. بدیهی است که بسیار جاه‌طلبانه است که توسط یک فرد به تنهایی پیوند برقرار شود، و نیازمند سطح بالاتری از دیپلماسی و ذکاوت است که بنشینند و بحث کنند و به آن میدان وارد شوند.» هاردی اضافه می‌کند: «هر دو طرف باید تمایل داشته باشند، نمی‌دانم چرا نباید این را بخواهند. امیدوارم و با قدرت، با هر دو دست، و مشتاقانه به سمت این احتمال هدایتش می‌کنم، و هر کاری می‌کنم تا عملی شود. اما وقتی ۱۰۰ متر را می‌دوی احمقانه است که به بازی‌های المپیک نروی، بنابراین بله! می‌خواهم در آن میدان حضور داشته باشم.»

در این فیلم «تام هاردی» بار دیگر در نقش «ادی براک» ظاهر شده و مقابل شخصیت شرور «کارنج» با بازی «وودی هارلسون» قرار گرفته است. «نایومی هریس» در نقش شخصیت شرور «شریک»، «استیون گراهام» در نقشی افشا-نشده، «شان دلانی»، «لورنس اسپلمن» و «لری الومبامیو» دیگر بازیگران فیلم خواهند بود.

«ونوم: بگذار کشتار به پا شود» از ۱ اکتبر در سینماهای ایالات متحده و از ۱۵ اکتبر در بریتانیا اکران خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها