{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6598

«برد پیت» و همسر سابقش «انجلینا جولی» وارد نبرد حقوقی دیگری شده‌اند.

«ای‌تی» گزارش داده است که اسناد دادگاهی در لوکزامبورگ نشان می‌دهد که کمپانی موندو بونگو پیت از کمپانی نوول جولی شکایت کرده است.

در این دادخواست آمده است که جولی سعی دارد پیت را از قراردادی گران‌قیمت برای ملک میراوال خارج نگه دارد. موندو بونگو در تلاش است مانع از انتقال سهم کمپانی کوییمیکام از موندو بونگو به نوول شود. کمپانی فرانسوی کوییمیکام مسئول ملک میراوال است، جایی که پیت و جولی در سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند. در این اسناد ارزش این ملک بیش از ۱۶۰ میلیون دلار برآورد شده است.

وقتی که این زوج در سال ۲۰۰۸ این ملک ۱۰۰۰ هکتاری را خریداری کردند، پیت ۶۰ درصد و جولی ۴۰ درصد از سهم آن را مالک شدند. در اسناد دادگاه آمده است که پیت در سال ۲۰۱۳ موافقت کرده موندو بونگو بخشی از سهامش را به نوول منتقل کند تا حق آن‌ها برابر شود.

موندو بونگو جولی و نمایندگانش را به «مانع‌‌تراشی سیستمی» متهم کرده است و می‌گوید این بازیگر تلاش می‌کند سهامش در کویینیکام را به فروش برساند و حق اولین استنکاف (ROFR) کمپانی پیت را زیر پا بگذارد. این زوج پیش‌تر توافق کرده بودند که با کسب اجازه از یکدیگر سهام خود را به فروش برسانند. نمایندگان جولی این اتهامات را رد می‌کنند و می‌گویند تلاش‌های خیرخواهانه زیادی برای حل اختلافات و بازگرداندن میزان سهام به ۶۰-۴۰ صورت داده‌اند.

چند هفته قبل گزارش شد که پیت در تلاش است تا سلب صلاحیت از قاضی پرونده جدایی‌اش از «انجلینا جولی» را به چالش بکشد. ستاره «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time… in Hollywood) ادعا می‌کند که عزل قاضی «جان دابلیو اودرکرک» از پرونده حضانت فرزندانش با «انجلینا جولی» باید از سوی دادگاه عالی کالیفرنیا بازبینی شود. جولی از سوی دیگر از مدت‌ها قبل در تلاش بود تا قاضی اودرکرک را سلب صلاحیت کند چرا که به ادعای او یک «رابطه تجاری و حرفه‌ای» با وکلای پیت داشته است.

منبع : سینما نیوز 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها