{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6604

هواداران متعصب انیمه «کابوی بیباپ» (Cowboy Bebop) تاکنون دانسته‌اند که سریال لایو-اکشن نت‌فلیکس یک بازسازی دقیق نخواهد بود.

«آندره نمک» سرپرست نویسندگان این مجموعه به تازگی در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» تأکید کرده است که سریال لایو-اکشن جدید یک اقتباس سرراست نیست و «چیزهایی» به انیمه اضافه می‌کند.

نمک می‌گوید: «قول می‌دهم که انیمه اصلی را از هواداران متعصب نمی‌گیرم. وجود خودش را خواهد داشت. اما در مورد داستان‌هایی که ما روایت می‌کنیم هیجان‌زده‌ام. معتقدم که در تخطی نکردن از قوانین کلی از هر نظر عملکرد خیلی خوبی داشته‌ایم اما گوشه‌هایی دیگر از دنیایی را نشان داده‌ایم که از پیش خلق شده است.»

نمک اضافه می‌کند: «به نظر من ذات شاعرانه انیمه به ما امکان داد تا ذات شخصیت‌ها را از آن خود کنیم و پیشینه‌های عمیق‌تری کشف کنیم – و پاسخ پرسش‌هایی را ارائه کنیم که انیمه در ذهن مخاطب به جا گذاشته بود. فکر می‌کنم بازسازی صرف انیمه بیننده را تشنه چیزی نگه خواهد داشت که از پیش دیده. انیمه شگفت‌انگیز بود. لازم نیست همان کار را تکرار کنیم. به نظر من اگر تکرار می‌کردیم ناامیدکننده می‌شد.»

«کابوی بیباپ» نت‌فلیکس از حالا دچار حاشیه شده و با انتقادهایی از انتخاب «جان چون» برای نقش شخصیت ۲۷ ساله مواجه بوده است. چو که تابستان امسال ۴۹ ساله شده و در مصاحبه با «والچر» به این انتقادات واکنش نشان داده است.

چو می‌گوید:‌ «مهم‌ترین نگرانی من این بود که بیش از حد پیر باشم. می‌دانستم که مردم با سن من مشکل خواهند داشت. اما باید با آن کنار می‌آمدم. من از آن آدم‌هایی نیستم که می‌گویند سن یک عدد است و از این حرف‌ها. از نظر جسمانی – کار سخت‌تر می‌شد. و ظاهر من نسبت به یک مرد ۲۵ تفاوت داشت. در مقطعی، باید تصمیم می‌گرفتم «بله یا نه – این نقش را می‌خواهی یا نه؟» می‌خواستمش. این بود که در مقابل خواسته‌ام مقاومت نکردم.»

سریال لایو-اکشن «کابوی بیباپ» ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۸ آبان ماه ۱۴۰۰) در قالب ۱۰ اپیزود پخش خواهد شد.

منبع : سینما نیوز

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها