{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6610

کارگردان «والدین امانتی» گفت تا زمانی که شرایط جامعه به حالت عادی خود بازنگردد این فیلم سینمایی راهی پرده نخواهد شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، حسین قناعت کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار سینمایی صبا درباره اکران فیلم سینمایی «والدین امانتی» که از سال گذشته پروانه نمایش گرفته است، اظهار کرد: این فیلم سینمایی پروانه ساخت نمایش دریافت کرده است، اما تا زمانی که شرایط جامعه به روند عادی خود از لحاظ کرونا بازنگردد این فیلم اکران نخواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: نمایش فیلم در شرایط موجود که سینماها مخاطب چندانی ندارد منطقی نیست، پس طبیعی است که ما نیز در انتظار بهبود شرایط کرونا باشیم.

«والدین امانتی» در راستای تحکیم خانواده و حمایت از محیط زیست است و در خلاصه داستانش آمده: دختر و پسر نوجوانی به دلیل شرایط اقتصادی خانواده آرزوی زندگی بهتری را می‌کنند. در نهایت و در ادامه داستان آرزوی آن‌ها برآورده می‌شود و تجربیات تازه‌ای را با خود به همراه می‌آورد …

بیژن بنفشه‌خواه، شبنم قلی‌خانی، آناهیتا همتی، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، یوسف صیادی، مرتضی زارع، بهنوش بختیاری، فاطمه هاشمی، عباس محبوب، مهسا ایرانیان، رها آقازاده، مهدی ابراهیمی، حسین پوراسماعیل با هنرمندی شهرام قائدی به همراه هنرمندان خردسال پارسیا شکوری، عسل قرایی، سامیار محمدی، مانلی قناعت، دیبا غدیری، پارسا نژادآذر و آمیتیس حجت‌الاسلامی گروه بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها