{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6773

«رامی مالک» به افزایش انتقادات از مدت طولانی «وقتی برای مردن نیست» (No Time To Die) واکنش نشان داد و گفت تمامی لحظات فیلم ارزشمند است.

 چند هفته قبل به صورت رسمی تأیید شد که این فیلم با دو ساعت و ۴۳ دقیقه (۱۶۳ دقیقه) طولانی‌ترین قسمت تاریخ چندگانه باند است.

بعضی از هواداران باند پیشنهاد کردند که اکران این فیلم نیازمند وقفه‌ای کوتاه است، در حالی که گروهی دیگر معتقد بودند که این مدت طولانی برای یک فیلم باند آسیب‌زننده است.

مالک که در این فیلم نقش یک شخصیت شرور را بازی کرده، در مصاحبه با «دیجیتال اسپای» وعده داده است که مخاطبین هر ثانیه از فیلم باید منتظر یک غافلگیری باشند: «من فکر می‌کنم وقتی از سالن سینما بیرون بیایید، تحت تأثیر قرار گرفته‌اید، سرگرم شده‌اید، و اساساً هرآنچه که از یک فیلم باند انتظار داشته‌اید برآورده شده. از آغاز تا پایان، هر ثانیه غافلگیر می‌شوید.»

مالک در همین مصاحبه از «دنیل کریگ» ستایش می‌کند و می‌گوید: «دنیل کار فوق‌العاده‌ای انجام داده. فیلمی عالی برای وداع اوست.»

کریگ ۵۳ ساله در مصاحبه با «ریدیو تایمز» نگاه خود به تغییر جنسیت چندگانه را به اشتراک گذاشته و می‌گوید «جیمز باند» بعدی نباید زن باشد: «پاسخ این سؤال بسیار ساده است. باید نقش‌های بهتری برای زنان و بازیگران رنگین‌پوست خلق کنند. چرا باید یک زن نقش «جیمز باند» را بازی کند وقتی که بهتر است نقشی به خوبی «جیمز باند» وجود داشته باشد، اما برای یک زن؟»

جدا از کریگ و مالک، «آنا د آرماس»، «لاشانا لینچ»، «نایومی هریس»، «لئا سیدو»، «بن ویشا»، «جفری رایت»، و «رالف فاینس» در «وقتی برای مردن نیست» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم «وقتی برای مردن نیست» ۳۰ سپتامبر در بریتانیا و از ۸ اکتبر (۱۶ مهر ماه ۱۴۰۰) در سالن‌های سینمای آمریکا اکران خواهد شد.

منبع : سینما نیوز 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها