{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6823

«باربارا بروکلی» تهیه‌کننده فیلم‌های «جیمز باند» مانند مصاحبه‌های پیشین خود می‌گوید معتقد است که این شخصیت باید برای همیشه مرد باقی بماند.

 مدیر کمپانی «این پروداکشنز» که در انتخاب بازیگران کلیدی نقش دارد فاش کرده است که از سال آینده به انتخاب «جیمز باند» بعدی فکر می‌کند. کریگ با «وقتی برای مردن نیست» برای پنجمین و آخرین بار نقش ۰۰۷ را بازی کرده است.

بروکلی در مصاحبه با «پانیوز» می‌گوید: ««جیمز باند» یک شخصیت مرد است. امیدوارم که فیلم‌های بسیار بسیار بیشتری با زنان، برای زنان، به وسیله زنان و در مورد زنان ساخته شود.»

این تهیه‌کننده اضافه می‌کند:‌ «من فکر نمی‌کنم که باید یک شخصیت مرد را برداریم و یک زن را برای بازی کردن در آن نقش بیاوریم. بنابراین بله، من او را مرد می‌بینم. و هنوز نمی‌توانم بپذیرم که دنیل [از چندگانه جدا خواهد شد] و خیلی دوست دارم که برای همیشه ادامه دهد.»

بروکلی تأیید می‌کند که در مورد جانشین کریگ از سال آینده میلادی با برادر ناتنی و همکار تهیه‌کننده‌اش «مایکل جی. ویلسون» مذاکره خواهد کرد: «می‌خواهیم از دوران فوق‌العاده دنیل کریگ تجلیل کنیم، بازیگری که به مدت ۱۵ سال برای این شخصیت هرچه داشت گذاشت بنابراین وقت آن رسیده که از او تجلیل کنیم.»

کریگ نیز اخیراً در راستای اظهارات بروکلی در مصاحبه با «ریدیو تایمز» گفته بود: «بهتر است نقش‌های بهتری برای بازیگران زن و رنگین‌پوستان وجود داشته باشد. چرا یک زن باید نقش «جیمز باند» را بازی کند وقتی که بهتر است نقشی به خوبی «جیمز باند» وجود داشته باشد، اما برای یک زن؟»

بروکلی در مصاحبه دیگری با رادیو بی‌بی‌بی ۴ نیز گفته است: «می‌خواهیم دنیل وقتی برای گرامی داشته شدن داشته باشد. سال آینده شروع می‌کنیم به فکر کردن در مورد آینده.»

«کری فوکوناگا» کارگردان «وقتی برای مردن نیست» هم اضافه کرده بود که جانشین کریگ کار سختی پیش رو خواهد داشت: «به نظر من برای هر کسی که جانشین دنیل شود کار دشواری خواهد بود، چون اگرچه «پی‌یرس برازنان» را در اوایل دهه سوم زندگی‌ام دوست داشتم، و فیلم‌ها را دنبال می‌کردم. [اما] وقتی دنیل آمد، نسخه‌ای چنان متفاوت از شخصیت ارائه کرد که تا آن زمان ندیده بودم، و باعث شد که به عنوان یک بزرگسال به دیدن فیلم‌ها برگردم. هر کسی که این نقش را بازی کند باید آن کاریزما را داشته باشد، باید آن لایه‌ها را داشته باشد.»

در حال حاضر از «تام هاردی»، «تام هیدلستون»‌، «ریچارد مدن»، «هنری کویل»، «رگی-ژان پیج»، و «کیلین مورفی» به عنوان گزینه‌های جایگزینی کریگ نام می‌برند.

«وقتی برای مردن نیست» ۳۰ سپتامبر در بریتانیا اکران خواهد شد.

منبع : سینمانیوز 
 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها