{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7199

علاوه بر یک جایزه اسکار برای فینیکس در بخش بهترین بازیگر مرد، «جوکر» با ۱.۰۷۴ میلیارد دلار به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ با رده سنی بزرگسال تبدیل شد.

فیلم «جوکر» از «تاد فیلیپس» که بازیگری چون «واکین فینیکس» را با ژانر ابرقهرمانی پیوند زد، یکی از پرفروش‌ترین عناوین سینمایی سال ۲۰۱۹ بود. فینیکس در این فیلم که ۱۱ نامزدی اسکار را کسب کرد نقش یک استند-آپ کمدین شکست‌خورده را بازی کرد که انتقامش را جامعه می‌گرفت. علاوه بر یک جایزه اسکار برای فینیکس در بخش بهترین بازیگر مرد، «جوکر» با ۱.۰۷۴ میلیارد دلار به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ با رده سنی بزرگسال تبدیل شد.

به فاصله چند ماه پس از اکران فیلم در مورد تولید دنباله گمانه‌زنی می‌شد و فینیکس و فیلیپس هر دو در مصاحبه‌هایی ایده‌های خود برای قسمت بعدی را مطرح کردند. شایعه ساخته شدن چنین فیلمی در چند هفته گذشته دوباره قوت گرفته اما فینیکس می‌گوید چیزی در این رابطه نشنیده است.

فینیکس به‌تازگی در مصاحبه با «پلی‌لیست» همزمان با اکران درام جدید «زودباش زودباش» به کارگردانی «مایک مایلز» در جشنواره نیویورک، در پاسخ به این پرسش که آیا شایعه تولید «جوکر ۲» حقیقت دارد یا نه می‌گوید: «نمی‌دانم.»

فینیکس با این حال اضافه می‌کند همان‌گونه که در مصاحبه‌های پیشین خود گفته، مخالفتی با تولید دنباله ندارد: «از وقتی فیلمبرداری را شروع کردیم… می‌دانید، این شخصیت مرد جالبی است. کارهایی هست که می‌توان با این مرد کرد و [داستانش را] پیش برد. اما در مورد اینکه آیا واقعاً این کار را خواهیم کرد یا نه؟ نمی‌دانم.»

او در واکنش به این اظهار نظر نشریه که تمایل او به تولید دنباله نشان می‌دهد که چقدر از بازی در قسمت اول لذت برده می‌گوید: «واقعاً؟ منظورتان چیست؟» فینیکس وقتی که پاسخ می‌شنود که منظور ژورنالیست «این نوع فیلم‌ها» است، با لبخند جواب می‌دهد: «چه نوع فیلم‌هایی؟ شخصیت‌های جذاب، و فیلم‌های جذاب؟»

فیلم «زودباش زودباش» فینیکس ۱۹ نوامبر در سالن‌های سینمای آمریکا اکران خواهد شد.

منبع : سینما نیوز

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها