{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7596

بلوچی ۵۷ ساله آخرین بار در فیلم "مردی که پوستش را فروخت" بازی کرده و سابقه نقش‌آفرینی در چندگانه "جیمز باند" را با فیلم "اسپکتر" دارد.

به گزارش هنر ام‌روز، تونی کولت و مونیکا بلوچی در فیلم کمدی "مافیا ماما" (Mafia Mamma) به کارگردانی "کاترین هاردویک" نقش‌آفرینی می‌کنند. هاردویک "راب هوبل" را نیز به عنوان دیگر بازیگر فیلم برگزیده است. کولت با کمپانی ووکب فیلم و استرز به همراه "کریستفر سایمون" از جمله تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود.

داستان فیلم در مورد یک زن آمریکایی ساکن در حومه شهر است که امپراطوری مافیایی پدربزرگش را به ارث می‌برد و به رئیس خانواده تبدیل می‌شود. این فیلم را کورنراستون در بازارهای بین‌المللی به فروش می‌رساند و در "بازار فیلم آمریکا" به دنبال پخش‌کننده خواهد بود. "آماندا استرز" رمان‌نویس، فیلمنامه‌نویس و فیلمساز فرانسوی ایده اریجینال این فیلم را مطرح کرده است.

تولید "مافیا ماما" از بهار سال ۲۰۲۲ در ایتالیا آغاز خواهد شد. هارویک، کولت و سایمون پیش‌تر در کمدی "از حالا دلتنگت شده‌ام" با بازی "درو بریمور" همکاری کرده بودند.

بلوچی ۵۷ ساله آخرین بار در فیلم "مردی که پوستش را فروخت" بازی کرده و سابقه نقش‌آفرینی در چندگانه "جیمز باند" را با فیلم "اسپکتر" دارد. کولت ۴۸ ساله نیز در سال ۲۰۱۹ فیلم "چاقوکشی" را روی پرده داشت و یک سال بعد در "به پایان دادن اوضاع فکر می‌کنم" دیده شد. فیلم بعدی کولت "کوچه کابوس" به کارگردانی "گی‌یرمو دل تورو" و بازی "کیت بلانشت" و "بردلی کوپر" است.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها