{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8750

فرشته حسینی در فیلم جدید فیلمسار صرب ووک روموویچ به نام «اقامت در میان خدایان» ایفای نقش می‌کند. این کارگردان بیشتر با فیلم «فرزند هیچکس» شناخته می‌شود که در سال 2014 در هفته منتقدان ونیز جایزه برده بود.

به گزارش هنر ام‌روز، «اقامت در میان خدایان» را درباره یک زن جوان افغان به نام فرشته است، که با همسرش رضا و سه فرزندش به عنوان پناهنده به صربستان می‌آید. و ناگهان متوجه می‌شود که برادر جوانش علی که چند هفته قبل به این کشور آمده بوده غرق شده و در قبری بی‌نام به خاک سپرده شده است. در ادامه فرشته تصمیم می‌گیرد که در بلگراد بماند و برادرش را در قبری مناسب به خاک بسپارد، اما این به معنای درگیر شدن در یک پروسه پیچیده اداری است که حتی پای پدرشان که هنوز در افغانستان هست را به ماجرا باز می‌کند.

روموویچ قصه این فیلم را با ممیر توردونیک نوشته و آن را قرائتی نوین از ماجرای آنتیگونه دانسته. علاوه بر فرشته حسینی که نقش اصلی این فیلم است، رضا اخلاقی، برانکا کاتیچ و نیکولا ریسانووچ در این فیلم بازی می‌کنند و علاوه بر صربستان، شرکت‌هایی از ایتالیا و کرواسی هم در ساخت این فیلم شریک هستند. فیلم در حال حاضر در بلگراد در حال فیلمبرداری است و بعدها برای فیلمبرداری چند صحنه گروه به ایران خواهند آمد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها