{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9305

آخرین رقم های فروش «آتابای» نیکی کریمی و «گشت ارشاد» ۳ سعید سهیلی از سوی دست اندرکاران این فیلم ها اعلام شد.

به گزارش هنر ام‌روز، فیلم سینمایی «آتابای» ساخته «نیکی کریمی» که از چهارشنبه ۳ آذر، اکران خود را در ۱۵۰ سالن سینماهای کشور آغاز کرده، در ۳ روزِ اول نمایش به فروش نیم‌میلیاردی رسید و تا پایان روز یکشنبه این عدد ۷۰۰ میلیونی شده است.

اولین اکران مردمی آتابای در «تهران»، روز دوشنبه ۸ آذر ساعت ۱۹:۳۰ در سینما آزادی برگزار می‌شود و در این اکران «هانیه توسلی» بازیگر اولین فیلم نیکی کریمی(یک شب) همراه با «سحر دولتشاهی» و «مه‌لقا می‌نوش» بازیگران آتابای، به تماشای فیلم می‌نشیند.

مراسم افتتاحیه آتابای عصر چهارشنبه ۳ آذر در سینماهای شهر تبریز با حضور نیکی کریمی و بازیگران ترک‌زبان فیلم برگزار شد و سانس‌های فیلم را به ۱۴ سانس فوق‌العاده رساند.

به نقل از موسسه بهمن سبز، از ابتدای اعلام پیش فروش آتابای تاکنون، نزدیک به ۳۰ هزار نفر در سراسر ایران بلیت آتابای را خریداری کرده‌اند. 

فیلم سینمایی "گشت ارشاد 3" بیش از 11 میلیارد تومان در ده روز فروخت

محمد شایسته پخش کننده فیلم گشت ارشاد 3 با اشاره به آخرین میزان فروش این فیلم گفت : فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی و نویسندگی حسام سامری زاده با گذشت ده روز از اکران، به فروش بیش از 11میلیارد تومان رسید.
 وی ادامه داد : گشت ارشاد ۳ فقط در یک روز  به فروشی معادل  ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی رسید و رکورد فروش روزانه در سینمای ایران را به نام خودش ثبت کرد. این رکورد پیش از این با فروش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون در اختیار «رحمان ۱۴۰۰» بود.
ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، امیر جعفری، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی فرد، با معرفی علیرضا خواجه نیا گروه بازیگران «گشت ارشاد ۳» را تشکیل می‌دهند.پخش «گشت ارشاد ۳» را شایسته فیلم بر عهده دارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها