{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9369

نیکلاس کیج قرار است نقش دراکولا را در فیلمی برای یونیورسال ایفا کند.

به گزارش هنر ام‌روز، «رنفیلد» فیلمی از کمپانی یونیورسال است که قرار است نیکلاس کیج بازیگر نقش دراکولای آن باشد. تمرکز این فیلم بر دراکولای خون‌آشام آن نیست، بلکه وردست و خدمتکار بدنام وی در مرکز فیلم قرار دارد.

در واقع خدمتکار دراکولا با بازی یک «نیک» دیگر یعنی نیکلاس هولت که به نام رنفیلد شناخته می‌شود نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد.

به نظر می‌رسد داستان فیلم در زمان امروز اتفاق می‌افتد؛ هر چند هنوز معلوم نیست چقدر به داستان اصلی رمان ترسناک برام استوکر یعنی «دراکولا» که سال ۱۸۹۷ نوشته شده وفادار باشد. در این رمان رنفیلد در یک آسایشگاه روانی بستری و دچار هذیان‌هایی بود که وی را وامی‌داشتند به خوردن موجودات زنده روی بیاورد تا بتواند به جاودانگی برسد. بعداً مشخص شد که او تحت تاثیر کنت دراکولا است.

کریس مک‌کی سازنده «جنگ فردا» و «فیلم لگو بتمن» کارگردانی و تهیه «رنفیلد» را برعهده دارد تا این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم رایان ریدلی بسازد.

کیج به عنوان بازیگر سبک متد شناخته می‌شود و برای ایفای نقش‌های متنوعی که می‌پذیرد معروف است. او برای بازی در نقش یک کهنه‌سرباز جنگ ویتنام بدون بی‌حسی ۲ دندانش را کشید تا درد فیزیکی را درک کند.

این بازیگر که زمانی سهم مهمی در باکس‌آفیس و فیلم‌های هالیوودی داشت، دهه پیش را دور از حضور در تولیدات بزرگ هالیوودی گذراند و به جای آن در فیلم‌های مستقل حضور یافت. وی به تازگی گفته است که ترجیح می‌دهد در فیلم‌های کم بودجه کار کند زیرا پروژه‌های استودیوهای بزرگ سنتی تحت تاثیر محدودیت‌های ناخواسته تجاری ساخته می‌شوند.

کیج گفته بود: در فیلم‌های مستقل اکسیژن بیشتری در اتاق وجود دارد.

نیکلاس کیج که برای بازی در فیلم‌هایی چون «ترک لاس‌وگاس» و برای نسل بعدی با «گنجینه ملی» شناخته می‌شود سال ۲۰۲۱ برای ایفای نقش در فیلم «خوک» با بهترین نقدهای دوران کاری‌اش روبرو شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها