{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9540

«شکارچیان روح: افترلایف» بعد از چهار بار تاخیر در اکران سرانجام به سینماها آمد و توانسته است تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروش داشته باشد.

به گزارش هنر ام‌روز، «شکارچیان روح: افترلایف (آخرت)» نام فیلم کمدی فراواقعی جیسون رایتمن است که دنباله ای بر دو فیلم قبلی «شکارچیان روح» محصول ۱۹۸۴ و ۱۹۸۹ ساخته ایوان رایتمن پدر جیسون است.

در نسخه امسال «شکارچیان روح»، مکینا گریس، فین ولفهارد و پل راد ایفای نقش کرده اند. این فیلم در واقع قرار بود سال ۲۰۲۰ به سینماها بیاید که با چهار بار تاخیر سرانجام ماه نوامبر امسال در آمریکای روی پرده رفت.

وقتی یک مادر به همراه دو فرزند خردسالش به شهری کوچک می آیند، آنها متوجه ارتباط خود با شکارچیان روح اصلی آنجا و میراث مخفیانه ای که پدربزرگشان برای شان به جا گذاشته است، می شوند.

چند نکته درباره فیلم

این قسمت «شکارچیان روح» به هارولد رمیس فیلمنامه نویس و بازیگر نسخه اول تقدیم شده است. رمیس سال ۲۰۱۴ از دنیا رفت. این فیلمساز آمریکایی بیشتر به واسطه ساخت فیلم درخشان «روز موش خرما» شناخته می شود.

جیسون رایتمن کارگردان فیلم در زمان بچگی در قسمت دوم این مجموعه سینمایی بازی کرده بود. گفته می شود او آن زمان به یکی از عوامل فیلم گفته بود چه فیلم چرندی است.

این فیلم اولین قسمت این مجموعه است که داستانش در نیویورک نمی گذرد.

نقدهای کوتاه درباره فیلم

جاش فلندرز منتقد شیکاگو ریدر نوشت: از سرگرفتن این فرنشایز با یک اثر قوی و بامزه رخ داد. این فیلم مانند فیلم های درخشان دهه ۸۰ میلادی داستان یک گروه از آدم های زبردست و بچه های خوش و خرم است که می خواهند جهان را از نابودی نجات دهند.

ریچارد روپر منتقد شیکاگو سان تایمز نوشت: قصه «شکارچیان روح» یک قصه کلیدی و اساسی است ولی این دنباله فاقد آن است.

ملیسا هانون منتقد «هارر گریک لایف» درباره فیلم گفت: «شکارچیان روح» اصلی محصول ۱۹۸۴ برای نسل ما حکم دروازه و مدخلی برای فیلم های ترسناک بود، پیش بینی می کنم این قسمت نیز همین کارایی را برای نسل جدید داشته باشد.

فیلم «شکارچیان روح» از روز ۱۹ نوامبر اکران خود را آغاز کرده است. این فیلم تا این لحظه در سراسر جهان ۱۱۹ میلیون فروش داشته است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها