{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9824

روزبه حصاری، بازیگر سینما و تلویزیون که با سریال‌های «بچه مهندس» و «افرا» بیشتر شناخته می‌شود، موفقیت اصغر فرهادی با فیلم «قهرمان» در جهان را، دستاوردی برای همه سینماگران کشورمان و مردم ایران می‌داند.

 به گزارش هنر ام‌روز، فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی، از طرف ایران به اسکار ارسال شده و در اکران داخلی هم مورد استقبال قرار گرفته است.

روزبه حصاری، بازیگر سینما و تلویزیون درباره ارسال فیلم «قهرمان» به اسکار می‌گوید: «به هر حال بین اهالی سینما که اهل فن هستند، تصمیم می‌گیرند فیلمی را برای اسکار انتخاب کنند و از آن‌جا که آقای فرهادی تاکنون افتخارآفرینی زیادی برای کشورمان انجام داده و همیشه سینماگران جهان منتظر تماشای آثار آقای فرهادی هستند، چه انتخابی بهتر از فیلم «قهرمان». در هر حال سال‌هاست به واسطه حضور بزرگانی چون عباس کیارستمی، بهمن فرمان‌آرا و ناصر تقوایی، توجه جهان به سینمای ایران جلب شده است. به این موضوع می‌توان به عنوان یک ارزش نگاه کرد.»

این بازیگر سینما درباره پتانسیل «دشت خاموش» و «جاده خاکی» برای دیده شدن در اسکار هم توضیح می‌دهد: «اگر موفقیتی که فرد به‌دست می‌آورد حاصل توانایی شخصی‌اش باشد هم، باز آن را برای خود می‌دانیم در واقع موفقیت «قهرمان» موفقیت همه ماست و من برای ایشان احترام قائلم. ضمن این‌که فیلم‌های «دشت خاموش» (احمد بهرامی) و «جاده خاکی» (پناه پناهی) را هم دیده‌ام و به نظرم کاملاً پتانسیل آن‌را داشتند تا در مراسم اسکار دیده شوند و چه بسا مورد تقدیر قرار گیرند. با این حال تصمیم نهایی را هیأت کارشناسی انجام داد تا در نهایت «قهرمان» راهی اسکار شود.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها