{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3507

امسال بالاترین میزان هدیه ۲۰۵ هزار دلار است اما "نیویورک تایمز" گزارش داده است که چیزهای دیگری نیز به عنوان هدیه به نامزدها تقدیم خواهد شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از ایران آرت، پرسشی که ممکن است ذهن بسیاری را مشغول داشته باشد این است که آیا نامزدها و برندگان اسکار ۲۰۲۱ برای حضور در این مراسم دستمزدی دریافت می‌کنند یا نه؟ پاسخ این پرسش به سادگی بله یا خیر نیست.

نامزدها به صورت رسمی مبلغی از طرف آکادمی دریافت نمی‌کنند اما ‌آن‌ها معمولاً "هدایایی" از طرف برگزارکنندگان تحویل می‌گیرند که گاهی ممکن است وجه نقد باشد. امسال بالاترین میزان هدیه ۲۰۵ هزار دلار است اما "نیویورک تایمز" گزارش داده است که چیزهای دیگری نیز به عنوان هدیه به نامزدها تقدیم خواهد شد.

به نوشته 30نما، اقامت در هتل "پاتر نوستر" سوئد، یک کارتریج ویپ با روکش طلای ۲۴ عیار، یک ان‌اف‌تی از طرف ادونچر میدیا و تالارد کپیتال، کتاب داستان کودکانه ضد-نژادستیزانه و بسیاری دیگر از جمله هدایایی است که نامزدها دریافت می‌کنند.

از این گذشته پرداخت پول به سلبریتی‌ها برای پوشیدن لباس، یا جواهرات در این مراسم غیرمرسوم نیست. "دیلی میل" گزارش داده است که "جواهرسازان پول می‌دهند، کفس‌سازان پول می‌دهند، کمپانی‌های تامپون پول می‌دهند، همه پول می‌دهند. این مبالغ بین ۳۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار به استایلیست‌ها یا ۱۰۰ هزار تا ۲۵۰ هزار دلار به بازیگران می‌رسد."

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها