{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5208

مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی و هنری «کوکو ۱۹» باتوجه به استقبال از این رویداد و درخواست برای فرستادن آثار دیگر، تمدید شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، جشنواره آنلاین «کوکو ۱۹» به دبیری شهره لرستانی از اواسط تیرماه آغاز شد و تاکنون پذیرای نزدیک به ۷۰۰ اثر بود که در حوزه‌های فیلم کوتاه، نقاشی، شعر، داستان کوتاه و استندآپ به دبیرخانه این رویداد فرهنگی و هنری ارسال شده است. مهلت ارسال آثار به این جشنواره باتوجه به درخواست علاقمندان برای فرستادن آثار دیگر تا ۱۲ شهریورماه تمدید شد.

کودکان هفت تا ۱۵ سال با ارسال آثار در حوزه‌های مختلف این جشنواره، می‌توانند در همه بخش‌های این رویداد فرهنگی و هنری که با حمایت مالی و معنوی برنامه کمک‌های کوچک تسهیلات محیط زیست جهانی، برنامه توسعه ملل متحد و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه‌اندازی شده شرکت کنند.

علاقه‌مندان با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.coco۱۹.ir می‌توانند به صورت رایگان از طریق پنل ثبت‌نام اقدام به ارسال آثار خود کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توان با شماره دبیرخانه ۰۹۱۲۳۷۷۷۹۱۸ تماس گرفت.

جشنواره «کوکو ۱۹» کاری از کانون آشنایی با حیات وحش و موسسه فرهنگی هنری ودود بوده که در راستای پروژه آگاهی‌افزایی مشارکتی درباره کووید ۱۹ در ۲ بخش «کودک» و «خانواده» برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها