{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5275

همزمان با حضور «گورکن» در بیست و نهمین جشنواره فیلم «چیچستر» انگلستان از دومین پوستر انگلیسی این فیلم رونمایی شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، فیلم سینمایی «گورکن» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان به عنوان تنها نماینده سینمای ایران امروز ۱۷ آگوست برابر با ۲۶ مرداد و جمعه ۲۰ آگوست مصادف با ۲۹ مرداد در ۲ نوبت در بخش رقابتی سینمای جهانِ بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «چیچستر» انگلستان به نمایش در می‌آید.

همزمان با این حضور از دومین پوستر انگلیسی این فیلم با طراحی عرفان بهکار رونمایی شد.

«نظم نوین» (برنده شیر نقره‌ای جایزه بزرگ هیات داوران ونیز ۲۰۲۰)، «تکه‌های یک زن» (نامزد شیر طلایی ونیز ۲۰۲۰ و نامزد اسکار و گلدن گلوب ۲۰۲۱)، «مردی که پوستش را فروخت» (برگزیده ونیز ۲۰۲۰ و نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی ۲۰۲۱)، «ما اینجا هستیم» (منتخب کن ۲۰۲۰) و «سُعاد» (منتخب کن ۲۰۲۰ و برگزیده ترایبکا ۲۰۲۱) از جمله آثار شاخص در بخش سینمای جهان این جشنواره محسوب می‌شوند.

فیلم سینمایی «گورکن» هفته آینده نیز در بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلمسازان جدید میدلبری آمریکا و پانزدهمین جشنواره فیلم پنج دریاچه آلمان نیز به نمایش درخواهد آمد.

بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «چیچستر» از تاریخ ۱۲ تا ۲۸ آگوست ۲۰۲۱ (۲۱ مرداد تا ۶ شهریور ۱۴۰۰) به‌صورت حضوری در شهر چیچستر انگلستان برگزار خواهد شد.

«گورکن» به‌تازگی در ایران در پلتفرم‌های نماوا و فیلیمو به صورت آنلاین به نمایش درآمده است و مخاطبان خارج از کشور نیز می‌توانند آن را با زیرنویس انگلیسی در پلتفرم تلویکا تماشا کنند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها