{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6290

«دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی جایزه بهترین فیلم نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی انیمیشن فانتوش سوییس را از آن خود کرد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، جشنواره بین‌المللی انیمیشن فانتوش سوییس از ۷ تا ۱۲ سپتامبر برابر با ۱۶ تا ۲۱ شهریور ماه کار خود را آغاز کرد و انیمیشن «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی موفق شد مهم‌ترین جایزه این جشنواره را از آن خود کند.

جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی انیمیشن فانتوش هر ساله به اثری تعلق می‌گیرد که در فرم و محتوا بسیار نوآورانه عمل کند.

انیمیشن کوتاه «دیوار چهارم» قرار است در بخش رقابتی فیلم های کوتاه جشنواره لندن ۲۰۲۱ به نمایش گذاشته شود و تاکنون موفق به دریافت جایزه هیات‌داوران موسوم به «زلاتکو گرگیج» در جشنواره زاگرب و حضور در جشنواره انسی شده است.

در خلاصه داستان انیمیشن ده دقیقه ای «دیوار چهارم» آمده است: «آرزو، خیال و خواسته‌هایش در یک آشپرخانه کوچک خلاصه شده؛ پسرک لکنتی آنجا مشغول بازی‌ست.»

محبوبه کلایی متولد شهر قم، انیماتور، فیلمساز، طراح گرافیک و کارگردان فیلم‌های انیمیشن کوتاه و تجربی و فارغ‌التحصیل دانشگاه هنر تهران است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها