{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8782

نامزدهای بخش تلویزیون بیست و یکمین جشن حافظ اعلام شد.

به گزارش هنر ام‌روز، فهرست نامزدها به شرح زیر است:


بهترین سریال:
1-«آقازاده»؛ به تهیه‌کنندگی حامد عنقا؛ پخش از فیلیمو و نماوا
2-«آن‌ها»؛ به تهیه‌کنندگی پرویز پرستویی؛ محصول فیلم‌نت
3-«افرا»؛ به تهیه‌کنندگی کامبیز دارابی و مجید مولایی؛ محصول شبکه یک سیما
4-«زخم کاری»؛ به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان؛ محصول فیلیمو
5-«زیرخاکی»؛ به تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا؛ محصول شبکه یک سیما
6-«قورباغه»؛ به تهیه‌کنندگی علی اسدزاده؛ محصول نماوا
7-«گاندو 2»؛ به تهیه‌کنندگی مجتبی امینی؛ محصول شبکه سه سیما
8-«می‌خواهم زنده بمانم»؛ به تهیه‌کنندگی محمد شایسته؛ محصول فیلیمو
9-«نون. خ 2 و3»؛ به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی؛ محصول شبکه یک سیما
10-«هم‌گناه»؛ به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی؛ پخش از فیلیمو و نماوا

بهترین کارگردانی تلویزیونی:
1-سعید آقاخانی (نون. خ 2 و 3)
2-جواد افشار (گاندو 2)
3-بهرنگ توفیقی (آقازاده)
4-جلیل سامان (زیرخاکی1 و2)
5-هومن سیدی (قورباغه)
6-شهرام شاه‌حسینی (می‌خواهم زنده بمانم)
7- مصطفی کیایی (هم‌گناه)
8- محمدحسین مهدویان (زخم کاری)

بهترین بازیگر زن کمدی:
1- ویشکا آسایش (دراکولا)
2- رابعه اسکویی (نوروز رنگی)
3- هدیه بازوند (نون. خ 2 و 3)
4- سیما تیرانداز (دراکولا)
5- صهبا شرافتی (نون. خ 2 و 3)
6- ژاله صامتی (زیرخاکی 1 و 2)

بهترین بازیگر مرد کمدی:
1- سعید آقاخانی (نون. خ 2 و 3)
2- پژمان جمشیدی (زیرخاکی 1 و 2)
3- حمیدرضا حافظ شجری (نوروز رنگی)
4- جواد خواجوی (نوروز رنگی)
5- سیروس میمنت (نون. خ 2 و 3)
6- کاظم نوربخش (نون. خ 2 و 3)

بهترین بازیگر زن درام:
1- رعنا آزادی‌ور (زخم کاری)
2- پردیس پورعابدینی (آقازاده)
3- هدیه تهرانی (هم‌گناه)
4- ساقی حاجی‌پور (هم‌گناه)
5- فرشته حسینی (قورباغه)
6- سوگل خلیق (هم‌گناه)
7- سحر دولتشاهی (قورباغه)
8- آزاده صمدی (می‌خواهم زنده بمانم)

بهترین بازیگر مرد درام:
1- امیر آقایی (آقازاده)
2- صابر ابر (قورباغه)
3- حامد بهداد (می‌خواهم زنده بمانم)
4- روزبه حصاری (افرا)
5- علی شادمان (می‌خواهم زنده بمانم)
6- مجید صالحی (سیاوش)
7- جواد عزتی (زخم کاری)
8- نوید محمدزاده (قورباغه)

بهترین فیلمنامه تلویزیونی:
1-«آقازاده» (طراح داستان و نویسنده: حامد عنقا)
2-«آن‌ها» (سروش روحبخش)
3-«افرا» (فرزاد فرزانه و امیرحسین نجف‌پور)
4-«زخم‌کاری» (محمدحسین مهدویان/ طراحی و گسترش داستان: محسن جعفرزاده؛ بازنگری داستان: حسین حسنی و سجاد پهلوان‌زاده؛ بر اساس رمان «بیست‎ زخم کاری» نوشتهٔ محمود حسینی‌زاد)
5- «قورباغه» (هومن سیدی)
6-«می‌خواهم زنده بمانم» (سرپرست نویسندگان: مجید مولایی؛ نویسندگان:‌ پویا سعیدی و پوریا کاکاوند)
7-«هم‌گناه» (محسن کیایی و علی کوچکی)

بهترین چهره تلویزیونی:
۱-حامد آهنگی (شب آهنگی)
۲-محمد دلاوری (تهران ۲۰)
۳-سروش صحت (کتاب باز)
۴-پیمان طالبی (طبیب)
۵-مژده لواسانی (بسته پیشنهادی)
۶- مهران مدیری (دورهمی)

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها