{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 10050

علیرضا روزگار، خواننده پاپ می‌گوید چون آدم صبوری نیست و دوست داشته خیلی زود مشهور شود، باعث شده او نامش را اول هر ترانه که می‌خواند، بگوید.

به گزارش هنر ام‌روز، برنامه موسیقی محور «صباهنگ» در بخش مهمان ویژه روز شنبه ۲۷ آذر خود، میزبان علیرضا روزگار، خواننده موسیقی پاپ بود.

علیرضا روزگار در این برنامه، در مورد آغاز علاقه‌اش به موسیقی گفت: «از دوران کودکی به موسیقی و خوانندگی علاقه‌مند بودم و از هر فرصتی برای خواندن استفاده می‌کردم ولی با ورود به دانشگاه به صورت حرفه‌ای موسیقی را دنبال کردم.»

این خواننده درباره رشته تحصیلی‌اش ادامه داد: «در دانشگاه مهندسی برق خوانده‌ام و چند سالی در این رشته فعالیت داشتم ولی از زمانی که خواستم موسیقی را حرفه‌ای ادامه بدهم، این کار را کنار گذاشتم و فقط در عرصه موسیقی کار می‌کردم.»

او درباره دلیل این‌که نامش را در مقدمه آهنگ‌هایش می‌گوید گفت: «آدم صبوری نیستم، دوست داشتم قبل از این‌که مردم به دنبال اسم من بگردند، خودم را معرفی کنم و مشهور باشم. همین باعث شد مردم نام مرا در خاطر داشته باشند و برای گوش‌شان آشنا باشد، حتی اگر ترانه‌هایم را نشنیده باشند.»

برنامه صباهنگ هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به تهیه کنندگی سجاد کلبانی نژادو اجرای فریباباقری راهی آنتن صبا می شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها