{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

انتخاب بهترین خواننده پاپ ۱۴۰۰ از نگاه مخاطبان یک برنامه

انتخاب بهترین خواننده پاپ ۱۴۰۰ از نگاه مخاطبان یک برنامه
کدخبر : 12056

رادیو صبا در برنامه «ترین ها» به معرفی موفق ترین خواننده پاپ در سال ۱۴۰۰ پرداخت.

به گزارش هنر ام‌روز، برنامه «ترین ها» در این شبکه با رویکرد معرفی بهترین ها در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، سینمایی و هنری، همراه مخاطبان رادیو صبا می شود. 
این برنامه روز جمعه ششم اسفند به سراغ ترین ها در حوزه موسیقی و خوانندگی رفت و به  معرفی بهترین خواننده پاپ در سال ۱۴۰۰ پرداخت.

«محسن ابراهیم زاده، بهنام بانی، رضا بهرام، محسن چاوشی، امید حاجیلی، احسان خواجه امیری، رضا صادقی، علیرضا عصار، حمید هیراد» به عنوان نامزد های بهترین خواننده سال ۱۴۰۰ در لیست برنامه  «ترین ها» قرار گرفتند. 
طبق نتایج نظرسنجی مردمی در صفحه مجازی برنامه ترین ها و پیامک های ارسالی به سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ در این رقابت محسن چاوشی به عنوان بهترین خواننده سال ۱۴۰۰ معرفی شد و رضا بهرام و رضا صادقی به ترتیب جایگاه دوم و سوم این نظرسنجی را کسب کردند. 
از دیگر آیتم های این برنامه می توان به آیتم «زرشک زرین» با اجرای شهره احمدوند اشاره کرد، که این آیتم روز جمعه به جشنواره موسیقی فجر پرداخت و برای انتخاب ضعیف ترین ها این گزینه‌ها را به مخاطبان پیشنهاد داد. 
گزینه یک، حسن ریاحی دبیر جشنواره موسیقی به خاطر عدم دستاورد مفید برای جشنواره موسیقی در سال جاری
گزینه دو، ستاد جشنواره موسیقی به خاطر امکانات کم جهت اقامت گروه های موسیقی شهرستان
طبق نظرسنجی ثبت شده در صفحه مجازی برنامه  «ترین ها» با اعلام شهره احمدوند حسن ریاحی دبیر جشنواره موسیقی به خاطر عدم دستاورد مفید برای جشنواره موسیقی فجر «زرشک زرین» برنامه ترین ها را از طرف مخاطبان دریافت کرد. 

برنامه «ترین ها» روزهای جمعه ساعت ۱۸:۳۰ به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله و اجرای شاهین جمشیدی به نویسندگی فرزانه عرفانی تبار و صدابرداری رضا سلیمانی  به مدت ۹۰ دقیقه پخش می شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها