{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12867

فرزاد فرزین که در سال جدید با چالش سلامتی مواجه شد، بعد از ماه رمضان و به دست آوردن بهبودی کامل فعالیت‌های خود را از سر می‌گیرد.

به گزارش هنر ام‌روز، در ویدئویی که اخیرا توسط تیم فرزاد فرزین در اختیار رسانه‌ها قرار داده شد، توسط یکی از پزشکان معالجش چنین عنوان شد که این هنرمند به علت مسمومیت در بیمارستان بستری شده است که خوشبختانه اکنون وضعیت جسمی خوبی دارد.

فرزاد فرزین، خواننده پاپ که به همراه الیاس یالچینتاش قطعه مشترک «ماسک» را به زبان‌های ترکی و فارسی تولید کرد، قرار بود برای نخستین بار و پیش از انتشار این ترانه، همراه با خواننده ترکیه‌ای در استانبول روی صحنه برود که به علت بیماری از این کنسرت جا ماند.

اکنون برای اینکه از وضعیت جسمی این خواننده و زمان آغاز فعالیت‌هایش مطلع شویم، با رسول ترابی ـ تهیه‌کننده کنسرت‌های فرزاد فرزین ـ صحبتی داشتیم که او به ایسنا گفت: بعد از دو روز که در ترکیه پزشک به آقای فرزین اجازه پرواز نمی‌داد به ایران بازگشت و اکنون حال بهتری دارد ولی هنوز تحت نظر پزشک و در منزل در استراحت مطلق به سرمی‌برد.

از او سوال کردیم که فرزین چه زمانی فعالیت‌هایش را از سر خواهد گرفت؟ پاسخ داد: اگر همه چیز در ماه رمضان درست پیش برود و تا آن زمان بهبودی کامل حاصل شود، برنامه‌های او چون برگزاری کنسرت بعد از ماه رمضان آغاز خواهد شد. همچنین بازی ایشان در سریال‌هایی که قرارداد بسته‌اند از چند وقت دیگر شروع می‌شود و تداخلی با این موضوع ندارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها