{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 13741

تازه‌ترین اثر همایون شجریان؛ آلبوم «گاه فراموشی» روز پنجشنبه، ۲۲ اردیبهشت منتشر می‌شود. آلبومی که رویا نونهالی در موزیک ویدئوی یکی از قطعات آن به نقش‌آفرینی پرداخته است.

به گزارش هنر ام‌روز، مراسم رونمایی و نشست رسانه‌ای آلبوم «گاه فراموشی» همایون شجریان، روز پنجشنبه، ۲۲ اردیبشهت با حضور دست‌اندرکاران این اثر در تالار وحدت برگزار می‌شود.

این اثر با اشعاری از فردین خلعتبری در هشت قطعه به نام‌های «در شب بی تو»، «گاه فراموشی»، «مشتاق توام»، «پی در پی»، «خواب خاکی»، «با تو مست»، «نشان» و «محرم به اسرار» طی حدود دو سال تولید شده است.

رویا نونهالی نیز به عنوان بازیگر در موزیک ویدئوی یکی از قطعات این آلبوم به نقش‌آفرینی پرداخته است که به زودی در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.

رامین صدیقی، رضا موسوی، کاوه عابدین و سحر فروزان از دست‌اندرکاران تولید این اثر و بیورن مه‌یر، کلاوس گزینگ، کارلو نیدرهاوزر و فردریک ژیل نوازندگان این اثر بوده‌اند.

همایون شجریان و فردین خلعتبری طی سال‌های اخیر آثاری در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده‌اند که آخرین آن سال ۱۳۹۸ به شکل آلبوم «امشب کنار غزل‌های من بخواب» براساس اشعار زنده‌یاد افشین یداللهی بود.

این اثر در استودیوهای صبا (ایران) و ویوگاردن (اتریش) ضبط شده و صاحب امتیاز آن موسسه هنری ۱۴۰۰ آریا است.

5692930

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها