{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 15776

شکیرا، یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت موسیقی جهانی، احتمالا به ۸ سال زندان محکوم می‌شود. وکلای او می‌گویند ممکن است تا شروع محاکمه توافقی صورت بگیرد.

به گزارش هنر ام‌روز، با ترکیبی از ریتم های لاتین و عربی و تاثیر راک، شکیرا با ترانه هایی مانند «Hips Don’t Lie»، «Whenever, Wherever» و «Waka Waka»، برنده سه جایزه گرمی شد و موفقیت های جهانی بسیاری کسب کرد. دادستان های اسپانیا می گویند شکیرا در سال ۲۰۱۱ زمانی که رابطه اش با جرارد پیکه، مدافع اف سی بارسلونا علنی شد، به اسپانیا نقل مکان کرد، اما تا سال ۲۰۱۵ اقامت مالیاتی رسمی خود را در باهاما حفظ کرد. این زوج که دارای دو فرزند هستند، در ژوئن جدایی خود را اعلام کردند. دادستان‌های اسپانیا روز جمعه اعلام کردند این فوق ستاره موسیقی جهانی، پس از رد دادخواست در مورد اتهامات فرار مالیاتی، محکومیتی بیش از هشت سال زندان خواهند داشت.

 

به گزارش روزیاتو، دادستانی بارسلونا همچنین از این خواننده ۴۵ ساله که از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴، بیش از ۱۴ میلیون دلار درآمد کسب کرده و از اداره مالیات اسپانیا کلاهبرداری کرده است، جریمه ای نزدیک به ۲۴.۵ میلیون دلار طلب خواهند کرد. شکیرا که تا به امروز بیش از ۶۰ میلیون نسخه آلبوم آثارش را فروخته است، روز چهارشنبه توافقنامه پیشنهادی دادستان های اسپانیا را رد کرد و در بیانیه ای از طریق وکلایش گفت که کاملاً از بی گناهی خود مطمئن است و تصمیم گرفته است که این پرونده دادگاهی شود. او اطمینان دارد که بی گناهیش ثابت خواهد شد.

هنوز ارجاع رسمی این پرونده به دادگاه اعلام نشده و تاریخ محاکمه نیز تعیین نشده است. وکلای شکیرا، یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت موسیقی جهانی، می‌گویند ممکن است تا شروع محاکمه توافقی صورت بگیرد.

روز چهارشنبه، این ستاره از نقض کامل حقوق خود و روش های سوء استفاده آمیز توسط دادستانی اسپانیا انتقاد کرد. او ادعا کرد که دادستان‌ها بر مالیات درآمد کسب‌شده در طول تورهای بین‌المللی او و برنامه تلویزیوی «صدا» که در آن به عنوان داور مسابقات حضور داشت و در ایالات متحده فیلمبرداری می شد، اصرار داشتند؛ در حالی که به ادعای شکیرا، هنوز در آن زمان او، اقامت اسپانیا را نداشته است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها