{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 15907

بریتنی اسپیرز در حالی به دنیای موسیقی بازمی‌گردد که همچنان در دادگاه درگیر دعوی حقوقی با پدرش، جیمی اسپیرز، به دلیل بدرفتاری در طول تقریبا ۱۴ سال قیمومیت است.

به گزارش هنر ام‌روز، بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی و «شاهزاده پاپ» قرار است با یکی از مشهورترین ستاره‌های حال حاضر موسیقی جهان همکاری کند.

 

منابع معتبر تایید کردند که بریتنی اسپیرز با همکاری با التون جان در آهنگی جدید به صحنه موسیقی بازخواهد گشت همکاری مشترک آن‌ها در آهنگی با عنوان «مرا نزدیک‌تر نگه‌دار» (Hold Me Closer) خواهد بود.

به نوشته ایندیپندنت، درحالی‌که اطلاعات زیادی از جزئیات این پروژه منتشر نشده، یکی از سخنگویان این دو خواننده تایید کرد که ترانه «مرا نزدیک‌تر نگه‌دار»، نسخه جدیدی از تک آهنگ سال ۱۹۷۱ التون جان با نام «رقاص کوچولو» (Tiny Dancer) خواهد بود.

درحالی‌که شایعات همکاری بین این دو هنرمند محبوب در ماه گذشته مطرح شده بود، روز دوشنبه، زمانی که التون جان تصویری از یک علامت گل رز و موشک را در کنار عبارت «مرا نزدیک‌تر نگه‌دار» در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، این همکاری تایید شد.

بریتنی اسپیرز در حالی به دنیای موسیقی بازمی‌گردد که همچنان در دادگاه درگیر دعوی حقوقی با پدرش، جیمی اسپیرز، به دلیل بدرفتاری در طول تقریبا ۱۴ سال قیمومیت است.

قاضی برندا پنی که قبلا به جیمی اسپیرز دستور داده بود تا در رابطه با تحت نظر بودن ادعایی بریتنی در خانه‌اش (وجود دستگاه شنود در اتاق‌خواب) بازجویی شود، درخواست پدر مبنی بر الزام خواننده برای حضور در دادگاه را رد کرد.

بریتنی امسال یک تجربه دردناک سقط‌جنین را پشت سر گذاشت و پیش از آن مجبور به شکایت از همسر سابقش، جیسون الکساندر، شد که در ماه جولای بدون اجازه وارد مراسم عروسی او با سام اصغری شده بود. الکساندر از آن زمان تاکنون با اتهام تعقیب، ورود بدون اجازه و خرابکاری مواجه است هر چند ادعا کرده که بی‌گناه است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها