{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

بمب‌ گذاری در نزدیکی کنسرت ابی/ واکنش خواننده ایرانی

بمب‌ گذاری در نزدیکی کنسرت ابی/ واکنش خواننده ایرانی
کدخبر : 15962

ابی، خواننده نام آشنای ایرانی، به بمب‌گذاری در نزدیکی کنسرتش در کشور سوئد واکنش نشان داد.

به گزارش هنر ام‌روز، در نزدیکی محل برگزاری کنسرت خواننده مشهور ایرانی، ابراهیم حامدی معروف به ابی، در سوئد یک بمب کشف و خنثی شده است.

پلیس سوئد روز گذشته اعلام کرد یکشنبه شب یک بمب را در شهر استکهلم پایتخت این کشور کشف و خنثی کرده است.

این بمب در نزدیکی محل برگزاری جشنواره فرهنگی سالانه ی استکهلم که ابی، خواننده ی ایرانی ساکن لس آنجلس، در آن اجرا داشت کشف شده بود.

این جشنواره که با اجرای موسیقی و نمایش‌‌های خیابانی همراه بود، طی ۵ روز در مناطق مختلف استکهلم برگزار شد و کنسرت ابراهیم حامدی در شامگاه یکشنبه آخرین برنامه ی این جشنواره بود.

به گزارش روزیاتو، جمعیت زیادی از ایرانیان برای تماشای اجرای ابراهیم حامدی در محل این جشنواره حضور داشتند. همین موضوع باعث شده که کشف این بمب بازتاب وسیعی در میان کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی داشته باشد.

 

zimg_001_1_0_

 

بر اساس گزارش رسانه‌ های سوئد، بمب در فاصله ی چند ده متری محل اجرای برنامه داخل کیسه‌ ای پیدا شده بود.

این بمب‌ گذاری در حالی است که چند ساختمان دولتی سوئد نیز در نزدیکی محل بمب‌ گذاری قرار دارند.همچنین پلیس سوئد اعلام کرد این بمب دارای خطر انفجار بالا بوده است.

بنابر گزارش ها، یگان خنثی‌ سازی بمب بامداد دوشنبه توانست شئ پیدا شده را خنثی کند.اما قبل از این خنثی‌ سازی، پلیس شامگاه یکشنبه خیابان های منتهی به محل برگزاری کنسرت را مسدود کرد.

روزیاتو می‌نویسد: هنوز گزارشی درباره ی بازداشت فرد یا گروهی در این ارتباط منتشر نشده است. همچنین پلیس اظهارنظری درباره ی تروریستی بودن یا نبودن این بمب‌ گذاری نکرده است.

پلیس سوئد در اینباره اعلام کرد که مناطق اطراف محل بمب گذاری را به محاصره ی کامل خود درآورده است و تحقیق و تفحص پیرامون آن را نیز ادامه داده است.

سخنگوی پلیس سوئد نیز اعلام کرد که تحقیق برای یافتن بمب های احتمالی دیگر نیز ادامه دارد.

جشنواره فرهنگی ۵ روزه ی استکهلم شامگاه یکشنبه با برگزاری کنسرت ابراهیم حامدی، خواننده پاپ ایرانی، پایان یافت.

ابراهیم حامدی در پست اینستاگرامی ای که دیروز پس از برگزاری کنسرت خود در استکهلم منتشر کرد نوشت: «متاسفانه با خبر شدیم که در قسمتی دیگر از این فستیوال، پلیس بسته مشکوکی را کشف کرد و به دلایل امنیتی آن قسمت را از جمعیت خالی کرده و آن برنامه را کنسل کرد. کنسرت ما با نظارت امنیتی شدید و با اجازه پلیس استکهلم برگزار شد. بسیار خوشحالم که برنامه در کمال آرامش، نظم و پر از انرژى به بهترین نحو انجام شد.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها