{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

هفتاد میلیون، قیمت نجومی بلیت کنسرت «مدونا» !

هفتاد میلیون، قیمت نجومی بلیت کنسرت «مدونا» !
کدخبر : 16645

با وجود اعتراضات شدید طرفداران به هزینه نجومی بلیت‌های کنسرت مدونا، تمام بلیت‌‌ها فروخته شده است!

مدونا خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و کارآفرین بین‌المللی مشهور آمریکایی همواره در طول فعالیتش از خبرسازترین هنرمندان بوده است. این خواننده این بار برای بلیت‌های بسیار گران کنسرتش به تیتر اول خبرها رسید. طرفداران زیادی از قیمت بلیت‌های تور جدید او انتقاد کرده‌اند. این خواننده 64 ساله به ملکه سبک پاپ شهرت دارد. اوایل هفته گذشته اعلام کرد که در ماه‌های آینده تور جهانی خود با عنوان «جشن» را آغاز خواهد کرد.

این تور در ابتدا تنها یک اجرا برای یک اجرا در ورزشگاه مشهور O2 Arena در لندن آماده شده بود. با این حال به دلیل استقبال زیاد سه تاریخ دیگر برای کنسرت در این ورزشگاه به برنامه این تور جهانی اضافه شده است. هر چهار تاریخ این کنسرت‌ها در ماه اکتبر است.

هزینه نجومی بلیت‌های کنسرت ملکه پاپ!

فروش بلیت‌های این کنسرت از صبح جمعه آغاز شد. طرفداران این خواننده عملاً برای خرید این بلیت‌ها در صف ایستاده بودند. بلیت‌های نشسته برای کنسرت‌های لندن بین 47.55 تا 432.25 پوند به فروش رسیده است.

بلیت‌های ویژه‌ای نیز برای این کنسرت وجود داشتند. این بلیت‌ها نسبت به بلیت‌های عادی هزینه بیشتری دارند. گران‌ترین آن‌ها به‌عنوان «بسته VIP بی‌نقص» 1307.75 پوند قیمت دارد. این بسته شامل یک بلیت رزرو شده در 5 ردیف اول از صحنه اصلی، یک تور پشت صحنه و امتیازات ویژه دیگری است. با این حال این بسته ویژه شامل دیدار و احوالپرسی با مدونا نمی شود.

فیلم خارجی

اگرچه بسیاری از طرفداران با خوشحالی هزینه این بلیت گران‌قیمت را پرداخت خواهند کرد، اما انتقادات شدیدی درباره هزینه آن وجود دارد. کاربران زیادی انتقادات خود را در توییتر به اشتراک گذاشته‌اند.

کاربران هزینه بلیت‌های این تور جهانی را «مضحک» و «مسخره» خواندن. این کاربران معتقدند هزینه این بلیت‌ها غیرمنطقی هستند. کاربرانی نیز اعلام کردند که با دیدن هزینه بلیت‌ها از خرید پشیمان شدند. با این حال تمام بلیت‌های این تور جهانی در یک روز به فروش رفته‌اند.

طرفداران این ستاره در توییتر به دفاع از او پرداختند. آن‌ها معتقدند خرید این بلیت‌ها و تجربه این کنسرت ارزشش را دارد.

مدونا به مدت چهار شب در روزهای 14، 15، 17 و 18 اکتبر در O2 Arena لندن اجرا خواهد کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها