{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

چهره تازه «مدونا» برای مخاطبان عجیب و غیر قابل تشخیص است!

چهره تازه «مدونا» برای مخاطبان عجیب و غیر قابل تشخیص است!
کدخبر : 16720

چهره عجیب و غیرقابل تشخیص مدونا، خواننده مشهور آمریکایی در مراسم گرمی باعث تعجب و نگرانی طرفداران او شده است!

مدونا خواننده ۶۴ ساله یکی از مهمانان ویژه مراسم گرمی ۲۰۲۳ بود، اما حضورش در این مراسم به خاطر چهره متفاوت و عجیبش از نظر بسیاری از مردم بسیار پر حاشیه شد.

بعد از رفتن مدونا به روی استیج و انتشار تصاویر او بسیاری از کاربران و رسانه‌ها نوشتند این آیا واقعا مدوناست؟

بسیاری صورت و دوست او را بسیار کشیده و مصنوعی و چهره اش را فیک و عجیب توصیف کردند و از او خواهش کردند دستکاری کردن صورتش را تمام کند.

اما مدونا در واکنش به این حواشی در اینستاگرامش نوشت: «به‌جای تمرکز بر روی چیزی که در سخنرانی‌ام گفتم که درباره تشکر از نترسی هنرمندانی مانند سم اسمیت و کیم پتراس بود بسیاری از مردم ترجیح دادند فقط درباره عکس‌های از نزدیک و کلوس آپ من صحبت کنند که با دوربین لنز بلند توسط یک عکاس مطبوعاتی گرفته شده است که چهره هر کسی را مخدوش میکند!

یک بار دیگه در موج شدید سن پرستی و زن ستیزی گرفتار شدم که در دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم بیشترین نفوذ را دارد.

فیلم خارجی

جهانی که از بزرگداشت زنان بالای ۴۵ سال امتناع میکند و احساس می‌کند که باید آن‌ها را تنبیه کند اگر اراده قوی، سخت کوش و ماجراجوی خود را ادامه دهند

او در ادامه نوشت من هرگز برای هیچ یک از انتخاب‌های خلاقانه‌ای که انجام داده ام و نحوه ظاهر یا لباس پوشیدنم عذرخواهی نکرده ام و قرار نیست الان هم بکنم.

من از ابتدای کارم توسط رسانه‌ها تحقیر شده‌ام، اما میدونم که همه این‌ها یک آزمایشه و خوشحالم که این کار را انجام میدهم تا همه زنان پشت سر من بتونند در سال‌های آینده زندگی راحت‌تری داشته باشند.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها