{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5349

بازیگر ایرانی‌تبار و نامزد بریتنی اسپیرز از احتمال بازگشت این ستاره به دنیای موسیقی و خبر داد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، سام اصغری، بازیگر ایرانی تبار و شریک زندگی اسطوره موسیقی پاپ "بریتنی اسپیرز" در مصاحبه‌ای امید خود را از بازگشت اسپیرز به دنیای موسیقی ابراز کرد و موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران او شد. اسپیرز پیشتر در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که از بازگشت به روی صحنه و اجرای زنده در آینده مطمئن نیست و در پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد: "من واقعاً نمی‌دانم. در حال حاضر خوش می‌گذرانم. زندگی‌ام در حال تغییر است و من از آن لذت می‌برم، این تنها چیزی است که می‌توانم در حال حاضر بگویم."

وکیل اسپیرز نیز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که موکل او تا زمانی که پدرش قیم اوست هیچ اجرای زنده‌ای نخواهد داشت. در جلسه دادگاهی در ماه نوامبر، "ساموئل دی انگام سوم" مدعی شد: "موکلم به من گفته که از پدرش می‌ترسد. او همچنین به من اطلاع داده که تا زمانی که پدرش مسئول اوست اجرای زنده نخواهد داشت. ما در حال حاضر به هیچ نتیجه قطعی نرسیدیم."

به گزارش 30نما، اگرچه اصغری با مصاحبه‌اش طرفداران را بار دیگر امیدوار کرد اما در پاسخ به سوال تی‌ام‌زی که آیا فکر می‌کنید طرفداران در آینده بریتنی را روی صحنه خواهند دید گفت: "البته، خوب…  امیدوارم."

"جیمی اسپیرز" پدر بریتنی به تازگی موافقت خود را با کناره‌گیری از نقش قیم قانونی او اعلام کرد. با این حال، وکیل او همچنان مدعی است که هیچ جایی برای کناره‌گیری وجود ندارد و زمان خاصی برای این کناره‌گیری مشخص نشده است. زندگی حرفه‌ای بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ تاکنون تحت سرپرستی قانونی پدرش قرار داشته است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها