{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5521

این خواننده جوان که نوه دختری حسین زنده‌رودی نقاش معروف ایرانی است می‌گوید برای اجرای کنسرت بعدی‌اش نیاز دارد تا به‌ویژه از نظر احساسی خود را آماده کند چراکه برخی آهنگ‌ها بسیار شخصی‌اند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، باربارا پراوی خوانندهٔ جوان فرانسوی ایرانی تبار که با اجرای تک‌آهنگش در مسابقهٔ آوازخوانی یوروویژن ۲۰۲۱ مقام دوم را کسب کرد در آستانهٔ انتشار نخستین آلبوم استودیویی خود گفت که شرکت در مسابقه یوروویژن زندگی‌اش را برای همیشه تغییر داده است.

پراوی در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه زمان کنونی را در زندگی‌اش زمانی «مبارک» توصیف کرد و گفت: «هرگز فکر نمی‌کردم به این سرعت بتوانم به کار و زندگی برگردم و خیلی‌ها منتظرم آلبوم من باشند.»

نخستین آلبوم این خواننده ۲۸ ساله که «پرنده را زندانی نمی‌کنند» نام دارد بناست جمعه ۲۷ اوت راهی بازار شود. باربارا که حدود ۷ سال روی آهنگ‌های آلبوم نخستش کار کرده است این اثر را شبیه فیلمی داستانی توصیف می‌کند که هرکدام از ترانه‌هایش بازتاب صدای شخصیت زن در موقعیت‌های مختلف زندگی است.

به گزارش تازه نیوز، باربارا که برای دیگر خوانندگان فرانسوی از جمله «یانیک نووا» و «تِرِه‌نووار» ترانه نوشته و آهنگ ساخته، پیش از این نیز در تک‌ترانه‌هایش به سراغ زنان و مسائل آنان نظیر خشونت خانگی رفته بود.

همچنین کنسرت آینده باربارا پراوی بناست روزهای اول و دوم فوریه ۲۰۲۲ در سالن «تریانون» پاریس برگزار شود. او می‌گوید برای سازبندی این ارکستر از آثار سرگئی پروکفی‌یف، یکی از بزرگترین آهنگسازان سدهٔ بیستم، الهام گرفته است و از این رو هر ساز برای او نمایندهٔ یک شخصیت انسانی است.

این خوانندهٔ جوان که نوه دختری حسین زنده‌رودی نقاش معروف ایرانی است می‌گوید برای اجرای کنسرت بعدی‌اش نیاز دارد تا به‌ویژه از نظر احساسی خود را آماده کند چراکه برخی آهنگ‌ها بسیار شخصی‌اند و مثلا یکی از آنها برگرفته از زندگی مادربزرگش و فرزندان پرشمار اوست.

باربارا پراوی می‌گوید کنسرت او نزدیک همان کافه‌ای برگزار می‌شود که ده سال پیش، وقتی ۱۸ سال داشته در آن به‌عنوان پیشخدمت شروع به کار کرده، و می‌افزاید که در نوشتن ترانه‌ «خدمت می‌کنم» از خاطرات کار در همین کافه الهام گرفته است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها