{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6176

ستاره اسپانیایی دنیای موسیقی اعلام کرد که آلبوم جدیدش را در ۱۷ سپتامبر منتشر می‌کند اما احتمالا این آخرین آلبوم او خواهد بود.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، انریکه ایگلسیاس آماده فصل جدیدی در زندگی خود است. این خواننده ۴۶ ساله اسپانیایی فاش کرد که آلبوم آینده او با عنوان فینال (Final) ممکن است آخرین آلبوم حرفه‌ای او باشد. ایگلسیاس این خبر را در جریان پرسش و پاسخ با ریکی مارتین و سباستین یاترا، در حین تبلیغ تور خود به اشتراک گذاشت.

او در ویدئویی که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است اظهار داشت: این چیزی است که در چند سال گذشته به آن فکر کرده ام. جلد ۱ و جلد ۲ وجود دارد ، اما آنها نهایی هستند. من در آن لحظه از زندگی ام هستم، آن فصل از زندگی من، جایی که فکر می کنم زمان مناسبی برای کنار گذاشتن آن است و من از سال ۲۰۱۵ به این موضوع فکر می کنم.

به نقل از فرامدیا، ایگلسیاس افزود که "هرگز موسیقی را متوقف نمی کند." او ادامه داد: من هرگز از نوشتن ترانه دست نمی‌کشم زیرا عاشق نوشتن آهنگ هستم. من این کار را به شیوه دیگری انجام خواهم داد.به این معنی که لزوماً نباید به عنوان یک آلبوم باشد. بنابراین این پروژه برای من مهم است.

علاوه بر این ، ایگلسیاس در کنار این پست نوشت: آلبوم نهایی. مدت زیادی است که می گذرد … آلبوم نهایی من ۱۷ سپتامبر منتشر می شود!

خواننده “Bailando” همچنین عکس جلد اول Final Vol را به اشتراک گذاشت که در ۱۷ سپتامبر منتشر می‌شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها