{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6380

خانه موسیقی در رابطه با خبر منتشر شده در یکی از رسانه‌ها با عنوان «آغاز واکسیناسیون هنرمندان در خانه موسیقی» توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایلنا، روز گذشته در یکی از رسانه‌ها خبری با عنوان «آغاز واکسیناسیون هنرمندان در خانه موسیقی» منتشر شد که متاسفانه بدون دقت لازم و ناقص تهیه و تنظیم شده بود و ضرورت دارد تا روابط عمومی خانه موسیقی در جهت شفاف‌سازی اذهان هنرمندان توضیحاتی را ارائه کند. 

خبر مزبور از قول یکی از اعضای خانه موسیقی (تحت عنوان معاون اسبق) با تعجیل و با اطلاعات غلط منتشر شد که موجب سردرگمی برخی اعضای خانه و مراجعه نا بهنگام آن‌ها برای واکسیناسیون به محل خانه موسیقی شد. 

لازم به توضیح است که از ابتدای واکسیناسیون عمومی خانه موسیقی مجدانه پیگیر واکسیناسیون اعضای خانه بود که خوشبختانه با پیگیری‌های مستمر این امر محقق شد و بسیاری از اعضای خانه‌های هنر با هماهنگی واکسینه شدند و هم اینک دارندگان هنر کارت می‌توانند به پایگاه‌های واکسیناسیون مراجعه کنند. 

از آنجایی که برخی از اعضای خانه عضو صندوق اعتباری هنر نیستند و هنرکارت دریافت نکرده‌اند طی مذاکراتی با وزارت بهداشت مقرر شد پایگاه واکسیناسیون در خانه موسیقی ایجاد گردد که اعضا با اخذ نوبت و در روزها و ساعات معین برای واکسینه شدن مراجعه نمایند. 

در این خصوص و به منظور ایجاد محیطی امن و با آرامش جهت پذیرایی اهالی موسیقی در محل خانه نیاز به تمهیداتی از جمله ثبت نام و مدیریت زمان برای دعوت از هنرمندان بود و لذا بزودی سامانه‌ای از طریق سایت و کانال‌های ارتباطی رسمی خانه موسیقی اعلام و خبر آغاز واکسیناسیون در سایت خانه منتشر خواهد شد. 

روابط عمومی خانه موسیقی از همه اعضای محترم خانه و اصحاب رسانه انتظار دارد در این خصوص تنها اخبار سایت رسمی این نهاد را ملاک قرار دهند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها