{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 10029

گزارشگر صداوسیما و خبرنگار بخش خبری «۲۰:۳۰» که امروز در شرایط وخیمی به بیمارستان منتقل می‌شود و به کما می‌رود، اگرچه هوشیاری بهتری پیدا کرده است، ولی همچنان در آی‌سی‌یو به سر می‌برد.

به گزارش هنر ام‌روز، با انتشار خبر به کما رفتن زهرا چخماقی،خبرنگار بخش خبری «۲۰:۳۰»، همکاران و دوستان او در فضای مجازی، از مردم درخواست کردند برای بهبودی این گزارشگر صداوسیما، دعا کنند. 

آن‌چه که از گفته‌های همسر و همکاران این خبرنگار برمی‌آید، این است که زهرا چخماقی، چند روزی را تنگی نفس داشته که مراجعه به پزشکان، مشکل او را مشخص و حل نمی‌کند. تا این که امروز (شنبه ۲۷ آذر)، به او حمله دست داده و با وضعیتی وخیم به بیمارستان منتقل می‌شود و پس از احیا، به کما می‌رود. با ادامه تلاش پزشکان، اگرچه چخماقی از کما بیرون می‌آید، ولی همچنان سطح هوشیاری او بسیار پایین است و در آی‌سی‌یو به سرمی‌برد و امکان سخن گفتن، ندارد.

 

همسر زهرا چخماقی دقایقی پیش گفت: همسرم از کما خارج شده اما هنوز وضعیت جسمی‌اش نرمال نشده و هوشیاری خفیفی دارد.  مشخص نیست تا چه زمانی در این حالت‌اند و فعلاً در آی‌سی‌یو تحت مراقبت خواهند بود.

زهرا چخماقی، زاده ۱۳۶۳ در بندرعباس است که کار خبری و گزارشگری را از صداوسیمای استان هرمزگان آغاز کرد و پس از انتقال به تهران، سالهاست در بخش‌ها و برنامه‌های مختلف سیاسی و خبری این سازمان، مشغول به کار است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها