{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

بزرگ‌ترین ضعف شرکت‌کنندگان «خنداننده شو» از نگاه یک کمدین

بزرگ‌ترین ضعف شرکت‌کنندگان «خنداننده شو» از نگاه یک کمدین
کدخبر : 10575

حامد آهنگی در گفت‌وگوی اینستاگرامی با رامبد جوان، بزرگ‌ترین ضعف شرکت‌کنندگان فصل «خنداننده شو» را، در متن آن‌ها دانست.

به گزارش هنر ام‌روز،  مسابقه استندآپ کمدی برنامه «خندوانه»، از شامگاه دوشنبه ششم دی، با ۲۰ شرکت کننده در چهار گروه در مرحله مقدماتی آغاز شده است.

رامبد جوان، برای بررسی فصل سوم «خنداننده شو»، چندین گفت‌وگوی اینستاگرامی انجام داده که یکی از آن‌ها با، حامد آهنگی، کمدین و مجری تلویزیونی بوده است. 

حامد آهنگی در این تماس مجازی گفت: «همیشه از دیدن اجراها، در قالب نمایش و استندآپ ایرانی و خارجی لذت می‌برم. امسال، ۶ اجرای «خنداننده شو» را دیدم و به نظرم بچه‌های با استعدادی هستند، با این‌حال، بزرگ‌ترین ضعف بچه‌ها را در متن آن‌ها می‌بینم.»

او توضیح داد: «وقتی من قرار است استندآپ انجام دهم، باید تکلیفم با خودم روشن باشد که چه می‌خواهم بگویم. زمانی که می‌دانم داستانی قوی‌ دارم، فقط می‌ماند یک روایت خوب داستانی که من اجرایش می‌کنم. آن چیزی که شما داوران می‌گویید، به نظرم کاملا درست است؛ این‌که بعضی وقت‌ها، از بازی کمک می‌گیرند و ضعف متن را با بازی می‌پوشانند، درست نیست.»

این کمدین تاکید کرد: «کسی که کمدین است، اولین چیزی که به او کمک می‌کند تا با مردم ارتباط برقرار کند، این است که دغدغه مردم را بداند، این‌که بداند در اجتماعش چه اتفاقی می‌افتد و اگر من به زبان طنز بگویم به دل می نشیند، اما وقتی جدی بگویید، تلخ است و شاید کسی گوش نکند.»

آهنگی توضیح داد: «مردم اگر در استنداپ‌ها به کمدین‌ها نمی‌خندند، باید بدانند کمدین شدن در ایران خیلی سخت است! همیشه من با آن درگیر بودم. این سال‌ها و بچه‌هایی که تازه ورود می‌کنند، بدانند که کار خیلی سخت است. ما اگر در جهان ۱۰۰ فاکتور برای خنداندن داریم، در ایران ۵۰ فاکتورش ممنوع است. آن‌ها در مورد موضوع‌های مربوط به مسئولان کشورشان شوخی می‌کنند و به راحتی همه می‌خندند و تمام. اما این‌جا با خیلی مسائل نمی‌شود شوخی کرد، پس کمدین‌ها و کسانی که کمدی تماشا می‌کنند، بدانند کار کمدی در ایران بسیار سخت است.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها