{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

مجری قدیمی تلویزیون، با برنامه‌ای تازه برگشت

مجری قدیمی تلویزیون، با برنامه‌ای تازه برگشت
کدخبر : 10662

داریوش کاردان، مجری قدیمی تلویزیون، اجرای برنامه انگیزشی «تاک» را برعهده گرفت که هر چهارشنبه، روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

به گزارش هنر ام‌روز، برنامه‌ای تحت عنوان «تاک» با رویکرد امیدبخشی و ارائه ایده‌های موفق به تازگی، روی آنتن شبکه دو قرار گرفته است. اجرای این برنامه تلویزیونی بر عهده داریوش کاردان است.

این برنامه با موضوع پرداختن به سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، در ۲۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است که در آن، تجربیات و سخنان افراد موفق کشورمان در عرصه‌های هنری، پزشکی، اجتماعی و ... توسط خودشان بیان می‌شود تا مردم با مشکلات و موانعی که این افراد با آن روبه‌رو بوده‌اند تا به جایگاه فعلی خود برسند، آشنا شوند.

مریم‌السادات نوابی‌نژاد، تهیه‌کننده برنامه «تاک» در توضیحاتی گفت: «پیش از این برنامه، کارگردانی برنامه‌های «ماه عسل»، «هزار داستان»، «مکث» و «محاکات» را بر عهده داشتم اما همیشه به یک برنامه تلویزیونی با محتوای سخنرانی‌های امیدبخش و انگیزشی (تدکس) فکر می‌کردم، درواقع روایتی از قصه افرادی که از یک بزنگاه خاصی عبور کرده‌اند و در این مسیر با وجود سختی‌ها و ناملایمت‌ها به فتح قله موفقیت رسیده‌اند.»

او افزود: «بعد از برنامه «ماه در می‌زند» شبکه دو سیما، ایده ساخت برنامه‌ای با روایت تدکس (TEDx) از آدم‌های موفق در ذهنم شکل گرفت. شنیدن راهکارها و این‌که برای حال خوبی که دارند چه اقداماتی انجام دادند نیز یکی از کلیدی‌ترین اهدافی بود که دنبال می‌کردم.

این کارگردان تلویزیونی ادامه داد: «هدف «تاک» علاوه بر دعوت از افراد موفق در حوزه‌های مختلف، تاکید بر روحیه قوی و پشتکار آن‌هاست که با هدایت نویسندگان برنامه، لحظه‌های مهم تصمیم‌گیری و سرنوشت‌ساز را از زبان خودشان بشنویم. درواقع تاک به معنی بالارونده، رشد و تعالی است.»

نوابی‌نژاد همچنین تاکید کرد: «در هر قسمت از برنامه، دو مهمان داریم که در کنار داریوش کاردان، از مجریان باسابقه تلویزیون، قصه زندگی خود را بازگو و در بسیاری موارد  برخی باورهای نادرست را اصلاح می‌کنند. به عنوان مثال ما در یکی از قسمت‌های برنامه از یک راهنمای گردشگر دعوت کردیم تا نحوه درست سفر کردن را از زبان وی بشنویم. این‌که چگونه می‌توان با هزینه‌های کم، مکان‌هایی را برای سفرهای‌مان انتخاب و مدیریت هزینه کنیم و ارائه راهکارهایی که می‌تواند اهمیت سفر را به بسیاری از ما یادآوری کند.»

او افزود: «در واقع مثال زدن از آدم‌های موفق، مسیر راه را به ما نشان می‌دهد و با شنیدن داستان زندگی این‌گونه افراد، هر کسی به زعم خود می‌تواند برداشت‌های متفاوتی داشته باشد و راه خود را پیدا کند.»

نوابی‌نژاد همچنین از تهیه و تولید ویژه برنامه «تاک» برای نوروز خبر داد و گفت: «در ویژه برنامه نوروز ۱۴۰۱ مهمانان برنامه، سخنرانی‌های امیدبخش خود را بیان می‌کنند و با توجه به حال و هوای ایام نوروز با آن‌ها معاشرت خواهد شد.»

برنامه «تاک»، کاری از گروه خانواده شبکه دو سیماست که به تهیه‌کنندگی مریم‌السادات نوابی‌نژاد تهیه و با حضور داریوش کاردان، اجرا می‌شود. «تاک»، چهارشنبه‌ها ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه، روی آنتن شبکه دو می‌رود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها