{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 11373

برای چندمین بار پیاپی در چند ماه قمه کشی اراذل و اوباش در محوطه تئاتر شهر باعث درگیری فیزیکی جدی شد.

به گزارش هنر ام‌روز، محیط پیرامونی مجموعه تئاترشهربعدازظهرجمعه هشتم بهمن ماه برای چندمین بار پیاپی تبدیل به محل ضرب و شتم و قمه کشی اراذل و اوباش در فجیع ترین شکل ممکن طی ماه های اخیر شد.

تعدادی از خلافکاران، فروشندگان مواد مخدرو اراذل و اوباش که طی سال های اخیر به صورت مستمر در محیط پیرامونی بوستان دانشجو، چهارراه ولیعصر و محیط پیرامونی تئاتر شهرمزاحمت های پی در پی و فراوانی را برای رهگذران، مسافران ایستگاه مترو و تماشاگران مجموعه ایجاد کرده اند، بعدازظهر روز جمعه هشتم بهمن ماه برای چندمین بار در یک نزاع فجیع خیابانی جمعی در حضور رهگذران و تماشاگران مجموعه، اتفاقات ناگواری را در مجاور در ورودی تالار چهارسو رقم زدند.

در این نزاع خیابانی که این بار با ضرب و شتم شدیدتر و فجیع تری صورت گرفت، تعدادی از خلافکاران در ابتدا با چوب و چماق به جان یکدیگر افتادند، اما بعد از دقایقی کوتاه این نزاع خیابانی تبدیل به یک قمه کشی و چاقوکشی شدیدتری شد. فضای این ضرب و شتم به حدی بود که شدت آن باعث وارد آمدن جراحات فراوانی به طرفین دعوا شد. البته بعد از دقایقی با حضور سریع یگان امداد نیروی انتظامی ضاربان دستگیر و افرادی که با جراحت های شدیدی روبه رو شده بودند به مرکز درمانی منتقل شدند.

وقوع این درگیری خیابانی در محیط پیرامونی تئاتر شهر در حالی صورت گرفت که تماشاگران نوبت اول اجرای نمایش «احتمالات» در تالار چهارسو مشغول تردد برای ورود به داخل مجموعه بودند که این اتفاق بار دیگر شرایط نامطلوبی را به لحاظ روانی برای آنها رقم زد.

پیش از این نیز نزاع های خیابانی متعددی در محیط پیرامونی تئاتر شهر در آغاز و پایان اجرای آثار نمایشی از جمله ضرب و جرح با قمه ، چاقو و حتی تیراندازی نیز اتفاق افتاده بود.

بسیاری از مخاطبان تئاتر که برای تماشای اجراها به سالن تئاتر شهر مراجعه می‌کنند بارها به وضعیت نامناسب این محوطه با بیان اینکه این فضا به جای تبادل فرهنگی تبدیل به مکانی برای دستفروشی، پخش مواد مخدر و قمه کشی ارازل شده‌است، اعتراض کرده‌اند.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها