{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 11836

رضا رویگری در آیین نکوداشت خود در جشنواره تئاتر فجر، با طعنه به مدیران سینمایی گفت: «بالاخره بعد از ۶۰ سال، جایزه‌ای به ما دادند، اما دیر بود، چون دست من دیگر جان ندارد این تندیس را نگه دارد. با این‌حال، از بچه‌های تئاتر تشکر می‌کنم که لوطی‌تر از سینمایی‌ها هستند.»

به گزارش هنر ام‌روز، نکوداشتِ رضا رویگری، بازیگر و خواننده، بخشی از آیین پایانی چهلمین جشنواره تئاتر فجر بود که امشب (سه‌شنبه ۲۶ بهمن) در تالار وحدت برگزار شد.

در آغازِ این آیین نکوداشت، کلیپی از تصاویر انقلاب با صدای رضا رویگری و سرود معروف «الله الله» پخش شد و در ادامه، این بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما و تلویزیون، روی صحنه آمد.

رضا رویگری که چند سال است پس از سکته مغزی، از نظر جسمانی ضعیف شده است، در سخنانی کوتاه گفت: «این جشنواره برای ما ارزش ویژه‌ای دارد. امیدوارم هر سال باشد و با بچه‌های شهرستان، دور هم جمع شویم.»

رویگری در ادامه با بیان این‌که تا کنون یک صدآفرین هم نگرفته و این هدیه برایش ارزشمند است، گفت: «بالاخره بعد از ۶۰ سال روی این صحنه، جایزه‌ای به ما دادند، اما دیر بود، چون دست من دیگر جان ندارد این تندیس را نگه دارد و برایم سنگین‌تر شده است. اما از بچه‌های تئاتر تشکر می‌کنم که لوطی‌تر از سینمایی‌ها هستند. تئاتر، خانه همه ماست.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها