{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12174

رابرت دنیرو: اگر شما شخص مشهوری هستید و صدایتان شنیده می‌شود و می‌بینید اتفاقاتی در حال رخ دادن هستند، باید چیزی بگویید.

به گزارش هنر ام‌روز، رابرت دنیرو در گفتگویی که در دانشگاه کمبریج در روز یکشنبه برگزار شد، درباره وقایع این روزهای اوکراین گفت:« وقتی آنچه در اوکراین دارد اتفاق می‌افتد را می‌بینیم، باید برخیزیم و چیزی بگوییم؛ شما نمی‌توانید این کار را کنید، این اشتباه است. ما باید کاری کنیم که این خشونت‌ها متوقف شوند.»

دنیرو ادامه داد:«اگر شما شخص مشهوری هستید و صدایتان شنیده می‌شود و می‌بینید اتفاقاتی در حال رخ دادن هستند، حق دارید چیزی درباره‌شان بگویید. در اصل باید چیزی بگویید. مسئله به همین سادگی هست، حتی مسئله دموکراسی هم نیست. بلکه درباره غلط و درست است، درباره حقیقت است.»

دنیرو درباره ادامه یافتن جنگ اوکراین ابراز نگرانی کرد و گفت:«ترس من این است که این جنگ همینطور ادامه و ادامه پیدا کند، و مردم هم از دیدنش خسته شوند و ناگهان با اوکراینی روبرو شویم که کاملا اشغال شده و شما می‌دانید که این درست نیست. اما احتمالا در همچین وضعیتی افراد رویکردهای جدی‌تری را پیش‌خواهند گرفت.»

دنیرو همچنین درباره عواقب درگیری در سطح جهانی هم هشدار داد:«علاوه بر این‌ها، چیزی که خیلی ترسناک است و باید از آن آگاه باشیم، این است که سلاح هسته‌ای داریم تا دیگران را با آن تهدید کنیم.. اما اگر کار به استفاده از آنها بکشد، دیگر کسی در دنیا باقی نمی‌ماند. من نمی‌توانم تصور کنم که این وضعیت بعدی جهان شود. پس ما باید کاری برای جلوگیری از این خشونت‌ها انجام دهیم. و دموکراسی راهی است که باید برویم تا دنیا را در سطح عقلانی نگه داریم.»

سال آینده پروژه جدید مارتین اسکورسیزی «قاتلین ماه کامل» با بازی رابرت دنیرو نمایش داده می‌شود که یکی از مهمترین فیلم‌های سال است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها