{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12342

ترانه علیدوستی در مصاحبه‌ای، اعلام کرد شنای بانوان به‌طور رسمی در ایران ممنوع است. به همین دلیل، نایب رییس فدراسیون شنا، با رد ادعای این بازیگر، از او دعوت کرد تا به تماشای مسابقات این رشته با حضور ورزشکاران زن بنشیند.

به گزارش هنر ام‌روز،  ترانه علیدوستی، بازیگر فیلم «اورکا» که این روزها به‌خاطر اکران فیلمش در آمریکا حضور دارد، در جریان یک مصاحبه درخصوص داستان فیلم، عنوان کرد که شنای بانوان به طور رسمی در ایران ممنوع است.

شهرناز ورنوس، نایب رئیس بانوانِ فدراسیون شنا، در واکنش به این سخنان ترانه علیدوستی، به‌طور کنایه‌آمیز از این بازیگر دعوت کرد تا به عنوان مهمان، به تماشای مسابقات شنای رکوردزنی زنان که در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفند برگزار می‌شود، بنشیند.

این مدیر ورزشی در گفت‌وگو با برنا، با اشاره به این‌که سالهاست مسابقات و رقابت ورزشکاران زن در رشته‌های شنا و واترپو لو انجام می‌شود و حتی با وجود کرونا، قطع نشده است، گفت: «از خانم علیدوستی که به ورزش بانوان علاقه دارد، تعجب می‌کنم چطور پیگیر خبرهای مسابقات این رشته در ایران نیست.»

فیلم «اورکا» که داستانش از زندگی واقعی الهام‌السادات اصغری، شناگر ایرانی گرفته شده است، با کاررگردانی سحر مصیبی و بازی ترانه علیدوستی، مهتاب کرامتی، مهتاب نصیرپور و ... ساخته شده است. 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها