{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

نرگس محمدی: چرا کار کردن من و علی اوجی با هم، برایتان عجیب است؟!

 نرگس محمدی: چرا کار کردن من و علی اوجی با هم، برایتان عجیب است؟!
کدخبر : 12601

نرگس محمدی در برنامه «احوالپرسی» از این که همکاری او با همسرش، علی اوجی، تهیه‌کننده سینما برای آدم‌ها عجیب است گلایه و اشاره کرد که آن‌ها در همین حرفه با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

به گزارش هنر ام‌روز، نرگس محمدی، بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته، دوشنبه اول فروردین مهمان «احوالپرسی»، ویژه‌برنامه نوروزی شبکه دو سیما شد. 

او در جواب مجری برنامه که گفت دو کار در جشنواره فیلم فجر داشتی که تهیه‌کننده هر دو همسرت بود، توضیح داد: «بله، تهیه‌کننده «خائن‌کشی» از ابتدا علی بود ولی در مورد «۲۸۸۸» علی از جایی به بعد به عنوان تهیه‌کننده اضافه شد.»  

محمدی در جواب مجری که گفت همسرتان در نشست «خائن‌کشی» دفاع جانانه‌ای از شما کرد، گفت: «واقعا خیلی وقت است که این حرف‌ها هست. من و علی در یک مسیر پیش می‌رویم و در یک حرفه‌ایم و همدیگر را به خاطر این حرفه انتخاب کرده‌ایم. ما در این کار با یکدیگر آشنا شدیم و همدیگر را در این حرفه دیدیم و به خاطر همین فکر نمی‌کنم کار کردن‌مان با یکدیگر چیز عجیبی باشد. علی نیز آن صحبت‌ها را به همین خاطر مطرح کرد.»  

مجری برنامه در تایید حرف محمدی افزود: «به قول آقای اوجی، وقتی ایشان با شما ازدواج کرد، شما در سریال پربیننده «ستایش» بازی می‌کردید و خانم بازیگر بودید.»  

محمدی هم تایید کرد: «فقط هم «ستایش» نبود، کلی کار دیگر انجام داده بودم ولی نمی‌دانم چرا کار کردن ما با هم برای همه عجیب است و امیدوارم در سال ۱۴۰۱ حل شود.» 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها