{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

یک «بچه» فاتح بلامنازع نوروز ۱۴۰۱ شد

 یک «بچه» فاتح بلامنازع نوروز ۱۴۰۱ شد
کدخبر : 12877

بچه، لطافتی کودکانه دارد، شیطنت می‌کند، احساساتی است و از اینکه طهماسب به دلش راه می‌آید و او را پیش خودش نگه می‌دارد لذت می‌برد. برای همین است که مدام قول می‌دهد با ادب شود.

به گزارش هنر ام‌روز، مجموعه عروسکی و کمدی «مهمونی» جدیدترین ساخته ایرج طهماسب است که از نمایش خانگی پخش می‌شود. در این برنامه هم آقای مجری با عروسک‌های جدید داستان‌های بامزه‌ای دارد. در دیوار به دیوار خانه یک تالار عروسی است و کارکنان تالار با آقای مجری رفاقت و رفت و آمد دارد. «سهیلا خانم»، «کته خانم»، «نوروز» و خیلی از شخصیت‌های جدید، کارکنان تالار هستند. آقای مجری دوستان جدیدی دارد اما همچنان باید مانند برنامه‌های گذشته خرابکاری‌های این دوستان را چاره کند :)

آقای مجری در خلال گفت‌وگو با شخصیت‌ها پیام‌های مثبتی از جمله احترام به بزرگترها و آداب معاشرت را آموزش می‌دهد. عروسک پسربچه‌ای که گل فروش است، عادت به فحاشی دارد و از الفاظ نامناسبی استفاده می‌کند و نمایش آن می‌تواند برای کودکان تقلیدپذیر باشد. اما آقای مجری با مهربانی با او صحبت می‌کند و ناسزا گفتن او را مذمت می‌کند. در این میان شخصیت «بچه» با صداپیشگی هوتن شکیبا در دل‌های مردم جا باز کرد و یاد خاطرات کلاه قرمزی در سال‌های دور زنده شد.

بخشی از حضور عروسک بچه با صداپیشگی هوتن شکیبا در برنامه مهمونی با اجرای ایرج طهماسب را ببینید.


کاربران نیز اینگونه با کاراکتر «بچه» ارتباط برقرار کردند:

download

download (3)

download (2)

download (1)

منبع: برترین ها

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها