{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12966

محمدحسین فرحبخش: می خواستند از فرهاد اصلانی انتقام بگیرند.

به گزارش هنر ام‌روز، برخی سینماگران تحت فشار بیانیه اعتراضی زنان را امضا کرده‌اند.
حسین فرح بخش، تهیه کننده سینما در برنامه سینما معیار رادیو گفت‌وگو گفت: برخی از امضاکنندگانِ بیانیه اعتراضی زنان سینماگر در مکالمه‌‌های مختلف با بنده، قسم خوردند که تحت فشار بیانیه را امضا کرده‌اند.
فرح بخش در مصاحبه تلفنی با رادیوگفت: من خیلی با انتشار بیانیه زنان سینماگر علیه خشونت‌های جنسی موافق نیستم، چرا که برخی از موضوعات با هم‌خوردنِ بیشتر معضلات بیشتری به خود می‌گیرد.
وی افزود: برخی از قربانیان با ادعای این که در صورت اعلام آزار کار خودشان را از دست می‌دادند، سال‌ها سکوت کرده‌اند؛ در حالی که به نظر من فرد قربانی باید در همان لحظه اعتراض خود را ابراز می‌کرد.
وی اضافه کرد: من قصد ندارم به کسی تهمت بزنم، اما کسانی که این بیانیه را امضا کرده‌اند به جشنواره کن نیم‌نگاهی دارند و تصور می‌کنند که این جشنواره به فیلم آن‌ها توجه می‌کند.
فرح بخش با اشاره به این که سینمای ایران پاک و منزه است، افزود: محیط کاری سینما همانند هر کار دیگری می‌تواند افراد ناباب در خودش داشته باشد.


وی تاکید داشت: من حدود 20 سال است که بازیگر تحت اتهام این بیانیه را می‌شناسم و تا به حال موضوعی مشابه در ادعای بیانیه را در رفتار‌های آن ندیدم و ممکن است یک فرد به دلیل شخصیِ انتقام، این ماجرا را به راه‌ انداخته باشد.
وی افزود: برخی از امضاکنندگان بیانیه اعتراضی زنان سینماگر تحت فشار بیانیه را امضا کرده‌اند و از ابعاد پیچیده‌تر این کار مطلع نبودند.
فرح بخش اضافه کرد: برخی از امضاکنندگانِ بیانیه اعتراضی زنان سینماگر در مکالمه‌‌های مختلف با بنده، قسم خوردند که تحت فشار بیانیه را امضا کرده‌اند.
وی گفت: من در 60 فیلمی که تولید کرده‌ام، حتی یک مورد مشابه به ادعای این بیانیه را ندیده‌ام.
من منکر وجود چنین رفتارهایی در سینما نیستم، اما می‌دانم که موضوعات موجود در این حدها که بزرگ شده نیست.
وی با اشاره به این که برخی از افراد با مقاصد سیاسی این موضوع را پیش می‌برند، عنوان کرد: برخی دیگر از افراد با نادانی به این جمع پیوسته‌اند.
وی با بیان این که آدم‌های کم‌جنبه می‌خواهند خودشان را مطرح کنند، افزود: امضاکنندگان بیانیه اعتراضی زنان سینماگر بعدها متوجه می‌شوند که اشتباه کرده‌اند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها